Skocz do zawartości
Imperator Kret

Bip3 Za 210 Zł?

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam ufam misiowi, zaden blok od niego nigdy mi nie wylal. a Tobie heat jak Ci cos nie pasuje to prosze bardzo, twoje wypowiedzi do zycia nie sa mi potrzebne.

Tak, ale musisz pamietac ze prawda jest taka ze misiu dał ciała z kilkoma egzemlarzoami cieknących bloczkow i nie da sie o tym zapomniec.

 

Ja tez jak cos biore przy nastepnej wysyłce, pewnie z bie3, ale to sie zobaczy jak z kaską będzie, terazto moge poplanowac.

 

co do pasywa do maj zalman przy htt 300 robi sie goracy i dochodzi do 50 stopni, wiecej by poszedł ale nie beda spradzał kiedy mi sie spali chipset. Jak wieje to temp nie przekracza 30 stopni.

 

//

 

heat pierwszy :P

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczki dzisiaj wyjda o godzienie 18 numery listow przewozowych:

 

misiom1 - 83144348 A

binek - 83144344 W

sector19 - 83144341 T

fubarek - 83144351 V

kooboos - 83144342 U

kosiarz - 83144349 B

aerial - 83144343 V

copycd - 83144347 Z

wtp85 - 83144350 U

Garfield^ - 83144352 W

 

w razie jakis problemow pisac mi na maila (max@max24.pl)

Edytowane przez madmax57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super normalnie, wiedzialem, ze dzisiaj cos sie ruszy :-) Mogles walnac foto wszystkich chlodniczek pod jakas choinka ;-)

Jak sprawdzic tracking? to chyba DHL mial byc, ale tam widze jakies paczki lotnicze itd.

 

ogolnie to super B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj, niech dobrze dokonczy pierwsze..

 

 

_________________________

Jak znam zycie, to jak tylko upora się z tym zamówieniem ;)

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wspominal cos wczesniej o kolejnym zamowieniu to zupelnie nie wiem dlaczego mam dac spokoj.

Poprostu pytam sie o orientacyjna date (styczen,luty ?) ...

Edytowane przez Jawor_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beda ludzie bedzie zamowienie ale fakt faktem niech najpierw bedzie pierwsze dopiete na ostatni guzik

 

 

EDIT: fotki jakie mi sie udalo strzelic telefonem w biurze

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

niestety do lepszego aparatu dzisiaj dostepu niemialem

 

EDIT 2: przypomnialo mi sie ze Niemcy mi tez przysłali paczke zelek Haribo bo wyslalem o 0.06 euro za duzo i niemieli jak tego zaksiegowac wiec dodali mi BONUS ;]

Edytowane przez madmax57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle: chłodniczki syca :D a wysłałeś do każdego 1/10 paczki żelek? :D

niestety zelki byly niepodzielne wiec niechcialem nikogo krzywdzic - poprostu zjadlem sam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moja nie bedzie miala srobek to... :angry: :angry: :angry: :angry:

 

Heheh teraz kazdy innemu bedzie zle zyczyl :)... zeby srobek nie dostal :lol: :lol: Jak cos to... sie dogada :D

 

A Moze te co zostaly na stanie to te Twoje :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopcy nie martwcie sie ja mam pecha, czyli pewnie ja nie dostane śrubek :) zrestza jestem osatni na liscie wyslanych paczek wiec mam szanse i to spore :)

kolejnosc na liscie przypadkowa jak mi sie listy dhl'a udalo ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tak wpisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopcy nie martwcie sie ja mam pecha, czyli pewnie ja nie dostane śrubek :) zrestza jestem osatni na liscie wyslanych paczek wiec mam szanse i to spore :)

O pechu to mozemys ie klucic... ja tez zawsze Pechowy... :-| juz sie przyzwyczailem :) A wiecie co... ktos musi dostac ta co na foto byla taka WYPALCOWANA :razz:

Kurcze dobra ide... pewnie srobek nie dostane a w czwartek jeszcze dostane po glowie... po mojej wycieczce :/ ehh

 

Szanse 1:10

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będe miał bixa3 z tego samego zamówienia od kolegi madmaxa, wiec jak się okaże że Wy macie swoje śrubki to już będziecie wiedzieć kto ich niedostał:), a tak na serio, to sam też nie moge się doczekac na chłodniczke, jeszcze tylko czekać aż przyjdzie bloczek od Misia15go na grafike, co może troche potrwać bo są małe problemy, i można bedzie sprawdzić jak te bixy sie sprawują, na tę okazje dorwałem 3 wentyle 12x12x3,8 130CFM 0,8A 4000rpm 10W każdy, będzie churagan :), cisza jest nieważna, liczy się wydajność :)

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będe miał bixa3 z tego samego zamówienia od kolegi madmaxa, wiec jak się okaże że Wy macie swoje śrubki to już będziecie wiedzieć kto ich niedostał:), a tak na serio, to sam też nie moge się doczekac na chłodniczke, jeszcze tylko czekać aż przyjdzie bloczek od Misia15go na grafike, co może troche potrwać bo są małe problemy, i można bedzie sprawdzić jak te bixy sie sprawują, na tę okazje dorwałem 3 wentyle 12x12x3,8 130CFM 0,8A 4000rpm 10W każdy, będzie churagan :), cisza jest nieważna, liczy się wydajność :)

pozdrawiam!

 

Cisza jest ważna - Dlatego 3x Fander 120mm :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...