Skocz do zawartości
tazikk

Ktora Do 939 Z 4 Podanych ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gotowka niedlugo bedzie zgromadzona w calosci wiec pozostal juz tylko wybor plyty glownej ( reszta wybrana ). No i mam dylemat. Napisze tutaj moje propozycje ( innych w sumie nie biore pod uwage ):

 

* Abit AN8 Ultra:

Zalety:

- OTES :D - A na ciszy bardzo mi zalezy, o czym pozniej

Wady:

- OTES sie grzeje jesli nie dostaje powietrza od coolera ktory jest na procku, wiec to cale pasywne chlodzenie szlag trafia

- podobno tragiczna karta dzwiekowa zintegrowana

 

* Asus A8N-E nForce4 Ultra:

Zalety:

- ASUS :D - mam obecnie A7N8X-E i bardzo sobie ja chwale

- cooler na chipsecie w takim miejscu że z zalozeniem Zalmana nie bedzie najmniejszego problemu i bedzie bloga cisza a wydajnosc (chlodzenia) wyzsza niz w tym OTES-ie

Wady:

- zintegrowana dzwiekowka

- dosc slabe osiagi :(

 

* DFI LanParty UT nF4 Ultra-D:

Zalety:

- Mod na SLI :D :D :D

- bezkonkurencyjna wydajnosc

- tylko 2 PCI :(

Wady: ( podobnie jak u konkurencji )

- zintegrowana dzwiekowka ( niby Karajan a g**** jakich malo :[ )

- glosny cooler na chipsecie, a najgorsze jest to ze nie za bardzo jak jest wstawic pasywne, bo bedzie haczyc o karty graficzne :( czyli zle usytuowanie chipsetu :( A ja chce miec cisze... :)

 

* Gigabyte GA-K8N Ultra-9 nVidia nForce4 Ultra:

Zalety:

- niby wysoka wydajnosc ( 2-ga - tuz za DFI )

- pasywne

- DualBIOS

Wady:

- pasywne sie grzeje przy podkrecaniu i to podobno bardzo mocno ( a wymienic nie ma jak, bo chlodzenie w sumie wlazi pod graficzna )

- zintegrowana dzwiekowka :P przy czym w Abicie i DFI mozna ja wyjac ( nawet nie trzeba wylaczac w BIOS-ie ) i wlozyc Audigy 2 OEM :D A tutaj zawsze bedzie...

 

No to teraz sprobojcie cos doradzic :D Tylko nie rzucac sie z tekstem DFI tylko poprosze uzasadnic ! :D Z gory dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że niektóre Asus ma coś popierdzielone z zasilaniem PCI przez co niektóre karty (sieciowe, dźwiękowe, telewizyjne) mogą nie działać lub nawet się spalić :? <_<

 

 

EDIT:

 

Problem dotyczy głównie kart TV. . .

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...