Skocz do zawartości
kos_tek

Kupiłem Zasialacz I Nadal Się Śćina

Rekomendowane odpowiedzi

Po moim poprzednim poście tutaj kupiłem sobie zasilacz Tagana 430 Easy-con ale problem z zawieszającym się komputerem w niektórych grach (szczególnie w Half-life2) przy ustawionym FSB 166 nadal występuje. Nie wiem już co mam zrobić. Może coś jest zepsute?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po moim poprzednim poście tutaj kupiłem sobie zasilacz Tagana 430 Easy-con ale problem z zawieszającym się komputerem w niektórych grach (szczególnie w Half-life2) przy ustawionym FSB 166 nadal występuje. Nie wiem już co mam zrobić. Może coś jest zepsute?

Powodów takiej sytuacji może być wiele...

 

1. W pierwszej kolejności sprawdź sterowniki (od karty graficznej i portu AGP)

2. Potem sprawdź czy procesor i karta graficzna się nie przegrzewają.

3. Możsesz spróbować podwyższyć napięcie dla ramów.

4. Zobacz czy towja płyta nie mam wybrzuszonych kondensatorów, szczególnie tych koła procesora. To samo z kartą graficzną.

5. Na szarym końcu obstawiałbym jakieś uszkodzenie płyty, grafiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po moim poprzednim poście 1758637[/snapback]

Ludzie na problemy wszelakie kupujcie zasilacze !!!

 

Toz to panaceum!

 

Rozp....ala mnie to forum.

Mnie też to śmieszy, ale derekcja uważa że tak ma być. A skoro ludzie zarządzający forum nie widzą problemu to mnie również zwisa i powiewa czy pytający dostanie odpowiedź od równie jak on "zorientowanych" w temacie, czy może przypadkiem odpowie ktoś kto przynajmniej widział rozebrany komputer. Każda odpowiedź się liczy, nieprawdaż?.

To nawet fajnie że każdy może być "mastah" na tłiku, nawet jak nic nie wie.

 

Nie wiem co jest "nie tak" z kompem o którym mowa w temacie, ale widzę że nikt nawet nie zapytał o rzeczy podstawowe!

Prawdę mówiąc nie bardzo wiem czy istnieje możliwość naprawienia zdalnie tego typu uszkodzenia, a nie będę udawał że to banalne i oczywiste.

Zasilacz - i wszystko jasne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Ja podałem linka do mojego topika odnośni zwisów itp. Jeśli ktoś przeczytałby go do końca, zamiast od razu kupować zasilacz, to oszczędziłby sobie trochę czasu i nerwów. A zasilacz i tak nadawał się tylko do wymiany.

OET z mojej strony (przynajmniej chwilowo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie zasilacz to ja bym zaczal o przeinstalowania sterow na inne do tego twojego radka. Do tego sprawdz temp na procku. Moze chlodzenie zle zamontowales i sie grzeje. Jak masz mozliwosc sprawdz z inna pamiecia.Bo skoro proca nie podkreciles a raczej dokreciles :) To nie powinno byc to przyczyna.

 

Albo pamiec ,albo cos z systemem. Napisz jak jest w przypadku inncyh gier. Zapusc petle w smarkach 03. Zapusc Prime95 na dobra godzinke.Zrob test pamieci (memtest).

 

 

Co do HL2 i patch'y steam to robi za ciebie. Chyba ze masz "darmowa" ;-) wersje.Wiec to moze byc ew. wina gry.Czekamy na dalsze info juz po testach

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...