Skocz do zawartości
Maq4all

Odzyskanie Usuniętej Partycji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dzisiaj przez przypadek przy instalacji windowsa XP usunalem wszystkie moje partycje (tylko usunalem, nie formatowalem, a także nic więcej nie zrobiłem). I mam pytanie czy znacie jakiś program który mógłby mi odzyskać partycje, aby znów były widoczne? Aktualnie pracuję na drugim dysku...

Aktualnie nie posiadam na tamtym dysku żadnej partycji...

 

Ten głupi problem wynik z tego że instalator XP źle wykrył pojemność dysku i chciałem coś z tym zrobić i jakoś tak wyszło że wyrąbałem partycje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten program co mi podałeś znalazł jedną partycje...

I wypisało się że dysk wygląda na za mały i że mam sprawdzić ustawienia itp.

Może wystarczy zmienić coś w programie bez instalacji SP aby mi przeszukało cały dysk?

Niestety ale przy transferze skaczącym od 0kb/s do 5kb/s w mojej sieci zanim ściągnę SP zejdzie z kilka godzin, a i tak ten system po odzyskaniu danych będzie usunięty bo będę korzystał z tego co zainstaluję na tym 250gb.

 

-edit-

Widziałem w programie że można zmienić geometrie dysku, czyli np. ustalić ilość cylindrów, sektorów itp.

Wie może ktoś jakie ustawić dla Samsunga SP2514N?

 

-edit2-

@sgj wielkie dzięki za ten program ;] Sprawdziłem w Everest ile dysk ma cylindrów, pomnożyłem ilość ich przez 16 i podzieliłem razy 255 i wyszła mi wartość jaką musiałem wprowadzić do tego programu, udało mu się odnaleźć te partycje i już mam do nich pełen dostęp ;]

Edytowane przez Maq4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...