Skocz do zawartości
Gość hydro2

Velian

Rekomendowane odpowiedzi

Az dziw,ze nikt nie zalozyl tego tematu.Gra juz jest.Popatrzcie na screeny.Przecierz - mniam mniam <calus>

http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=1997

Nie chodzi mi o grafe bo screeny nie oddaja rzeczywistosci,ale o to co sie tam dzieje,zreszta ze screenow ine wyglada to wcale zle,ale ktos moze tak to odebrac.Gra podobna do Halo i sa tam fajne kobitki :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie dobrze robi jak patrze na te screeny ;]

niby czemu mialoby to byc takie mniam mniam ?

Bo to action FPS czyli najlepszy prawie gatunek na peceta.

 

I gdzie te kobitki ;]

Pozniej,trza troche pograc a nie szukac ich zaraz po wyjsciu z menu glownego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az dziw,ze nikt nie zalozyl tego tematu.Gra juz jest.Popatrzcie na screeny.Przecierz - mniam mniam <calus>

http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=1997

Nie chodzi mi o grafe bo screeny nie oddaja rzeczywistosci,ale o to co sie tam dzieje,zreszta ze screenow ine wyglada to wcale zle,ale ktos moze tak to odebrac.Gra podobna do Halo i sa tam fajne kobitki :)

Taaa.. kolejne gra bez demka.. :>

Tylko tu nie ma odpicowanych screenów..

Przez to że dali screeny nikt sie ta gierka nie zainteresował bo wyglada badziewnie..

Rok produkcji +/- 2001-2002r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1772290[/snapback]

Brutalnie mowiac :arrow: wyglada mi to na przeterminowany mix Unreal'a 2 z Jedi Academy 2. Moze to sa screeny z wersji pre-pre-pre alpha?
Orgi byłbym wdzięczny jakbys nie obrażał U2 i JA2.. ;] [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze na tych screenach kiczowate teksturki o niskiej rozdzielczosci i kanciastosc na maxa :-)

 

Gra wyglada jak sprzed 3 lat

 

 

Moze gra jest w miare grywalna. Niech ktos sie wypowie kto juz gral troszke.Jak wrazenia :D

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tej gry kara powinno byc to, ze kazdy by ja zassal z p2p (a nikt by nie kupil) - w ten sposob bysmy dali w kosc tym co ja zrobili i nie dofinansowali kolejnych projetkow ;] gra wyglada jak z 2002 roku nie wiem co oni chceili osiagnac ta gra, ale po poldek driver i maluch racer to wszystkiego mozna sie spodziewac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...