Skocz do zawartości
baton18

Co Z Cenami Laptopow?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupic laptopa- Asus A6VA.

Kase wlasciwie juz mam, ale jedna rzecz mnie nurtuje. Otoz generalnie zauwazylem ze jego cena (jak i innych zreszta tez) systematycznie maleje. I zastanawiam sie czy nie poczekac, np do konca grudnia i dopiero wtedy go kupic. Jak myslicie, kiedy bedzie najtaniej? Moze w styczniu? Czy lepiej teraz brac? Bo slyszalem tez opiniem ze przed swietami sprzet zdrozeje.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj wtedy kiedy naprawde potrzebujesz, co akurat cenowo jest dla ciebie najkorzystniejsze. To jedyna zasada, bo inaczej mozna zwariowac, co rusz kolejne laptopy beda taniec i jesli ciagle bedziesz zwlekal na nastepna obnizke, nastepnego modelu to nigdy nic nie kupisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak wyzej. Nie ma co sie szczypac bo za postepem i tak nie nadazysz, zawsze wyjdzie cos nowego a stare tanieje ale robi sie za stare. Uwazaj zeby sie nie wpasc w to blendne kolo. A co do ceny mysle ze w polowie grudnia bedzie apogeum. Ew jakas wyprzedaz poswiateczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie chyba producent laptopa by ci odpowiedział. Tak czy tak to stracisz. Chcesz czekaj (ja bym poczekał taniej bym kupił, jednak kupiłem wcześniej). Tutaj może być różnie. Laptopy przestały spadać z cenami jak to było niedawno. Teraz się trzymają bynajmniej w Gorzowie na jednej linii. Nieraz potrafi coś podrożeć. Jak będzie to zobaczymy. Sprawdzę cenę twojego lapa u nas i napiszę tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choc ceny spadaja to trzeba pamietac, ze wychodza tez nowe modele ;)

Moze sie okazac, ze upatrzony model juz nie taki piekny, a i na nowy brak papy ;-P

Co do swiat to predzej liczylbym na inne promocje - np. Torba Gratis! lub:

"Rewelacyjna mysz Media-Tech z polamanym kabelkiem gratis!"

lub:

"Tylko u nas obmacany laptop prosto z premierowego masowego szturmu na Saturn"

Naszym haslem: "Lepiej, zeby sprzet zardzewiał,a polski klient upustu nie miał" :)

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie laptopy sa sprowadzane (UE lub Azja/US) wiec jest tez duza zaleznosc od kursu Ojro i dalaresow :)

 

 

Obserwuj najwieksze rynki swiatowe, giełdy, wahania w sys finansowych najmocniejszych gospodarek, wplywy klimatyczne, tendencje konsumenckie i reakcje developerskie, wzrosty i zalamania popytu i podazy oraz plany producenckie aby kupic w odpowiednim momencie swojego upragnionego laptopa za najnizsza cene !!! ... i po 2 miechach zobaczyc na niego obnizke o 15%, hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie laptopy sa sprowadzane (UE lub Azja/US) wiec jest tez duza zaleznosc od kursu Ojro i dalaresow :)

 

 

Obserwuj najwieksze rynki swiatowe, giełdy, wahania w sys finansowych najmocniejszych gospodarek, wplywy klimatyczne, tendencje konsumenckie i reakcje developerskie, wzrosty i zalamania popytu i podazy oraz plany producenckie aby kupic w odpowiednim momencie swojego upragnionego laptopa za najnizsza cene !!! ... i po 2 miechach zobaczyc na niego obnizke o 15%, hehe

 

Dokładnie :) Zauważcie, że ceny tych droższych modeli >4k są raczej stabilne od pół roku (patrzę od momentu kiedy ja kupiłem lapka i orientowałem sięw cenach)! IMO wahania cen są korektą do kursu walut, a po drugie w Polsce popyt na lapki rośnie i raczej sprzedawcy/producenci nie będą mega obniżek robić!

Edytowane przez Que

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

I zaczeło się!!!

 

W Electro Worldzie cena w promocji na lapka Acer TravelMate 2403 NWLX 1799 zł a w Saturnie już odpowiedzieli 1699 za ten sam model :)

 

Teraz kolej na Media Markt.

 

Szczęśliwy posiadacz ww modelu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...