Skocz do zawartości
SlaY!

Ekran 'zapraszamy'...

Rekomendowane odpowiedzi

Od formata na problem z ekranem Zapraszamy, który pokazuje się przy starci systemu.

U kolegów ekran ten utrzymuje się przez sekunde, góra 3, a u mnie 30-40 sekund. :blink:

Macie jakieś rozwiązania tego problemu?

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowales wszystkie sterowniki? Moze dokladniejsze dane nt komputera? Wrozkami nie jestesmy

Sterowniki wszystkie zainstalowane.

Athlon 2000xp+, 256DDR(wiem, że mało jak na XPka, ale kiedyś dobrze chodziło), GF4 mx 440, płyta: ASRock K7VT2

Edytowane przez SlaY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A IP w karcie sieciowej masz stałe czy dynamiczne ? Jeśli to drugie, to proponuję zmienić na stałe. U mnie tak zawsze też tak było, gdy miałem dynamiczne IP i pobierał adres.

Edytowane przez japa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A IP w karcie sieciowej IP masz stałe czy dynamiczne ? Jeśli to drugie, to proponuję zmienić na stałe. U mnie tak zawsze też tak było, gdy miałem dynamiczne IP i pobierał adres.

ale ip przydziela dopiero jak wejdzie do windy :P a wczesniej nic nie robi... zreszta co by mu pomagal enter w tym ? wogole czemu ten enter pomaga ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze ostanio "pobawilem sie" p2-300@472mhz 128mb(drugie jeszcze w drodze) i sie sporo szybciej laduje niz moj z sigu ;) oba XP

na obu IP dynamiczny wiec to raczej nie to, roznia sie tylko antywirami u mnie kasperski a na dziadku NOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...