Skocz do zawartości
Liquid

Spellforce + dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Wypas gra , rozkłada Warcrafta 3 na łopatki ( i to intro ) 8O :D :D :D no ten i widok ktory jest izometryczny, widok z gory , oraz z pierwszej osoby kiedy chcemy to przelanczamy , nie no zaajebista gra.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w Polsce dostępna za 20 zł :-). Dwa dni temu kupiłem PAINKILLERA, dzisiaj SPELLFORCE. Bede je męczył na zmiane :-). Dopiero co spotkałem elfy i połaziłem łuczniczkami. Czekam na orki i ich demona :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema czy grał ktos w tą gre wyszłojuz w polsce ile kosztuje? fajne? ile płyt? gdzie kupić? jak wrażenia? kontynuacja historii czy nowa bajka? poprawili silnik? dodatek samodzielny czy add-on? :legal:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie wyszło :( Szkoda... Ukończyłem jedynkę i byłem zachwycony ! Niebawem wyjdzie drugi dodatek, ale w tym zakichanym kraju pewni znów będzie pominięty :( BOW zajmuje 1 cd. I jest to dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który level miałeś jak kończyłeś ja mam 26 i gram w plansze gdzie sa 3 portale przenoszace do gory, do góry, do góry daleko jeszcze?? do końca? gram z przerwami od listopada i jescze nie skończyłem to jest giera a nie jakies sraczkowate doomy itp

 

i like big butts and i cannot lie

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ja już nie pamiętam... Walczysz już z "metalowymi" ?

Giera jest niesamowita !!! Ta ilość questów ! Ja nie poradziłem sobie z tymi wielokrainowymi, one ciągną się od początku gry aż po sam koniec, a nagrody są niesamowite ! Pokonałeś już ostatniego ducha, tego koło domku ? Zbroja po nim zostaje :) A zbroję z pustyni masz ? Niesamowicie długi Quest ! Ja musiałem sobie pomagać opisem po engliszu :( Kim grasz ? Ja miałem wojownika - poźniej samo kosił większość ludu :) Jak skończysz, to wytłumaczysz mi zakończenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję stanu gry do tej gierki. Najlepiej końcowego. Skończyłem tą podstawkę i wykasowałem grę i savy. A teraz wychodzi w serii Nowa Extra Klasyka Spell Force Złota Edycja z dwoma dodatkami w cenie 19,90 , do których potrzeba mieć bohatera z podstawki. Może ktoś pomóc? Mój e-mail to asia8eniu@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a savy to wykasowałeś z moich dokumentów? kiedy wychodzą te dodatki do tej wspaniałejjj najlepszej na świecie gry? i czy tu chodzi o breath of winter i jak się drugi nazywa . Przepraszam że nie w temacie , ale nie mam saveów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowywałem system i poooszły. A dodatki to Oddech Zimy (Breath of Winter) i Cień Feniksa (Shadow of Phoenix). Wychodzi 22 kwietnia w cenie 19,90. Cały pakiet ma być chyba z polskimi napisami (wersja kinowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdprojekt.pl/wszystko_o_grze.as...howGame&gid=940

 

Cos wspanialego ! Dopiero narzekalem na to, z nei zostaja wydane dodatki do Spellforca, a tu taka mil aniespodzianka... I do tego jeszcze nie skopana wersja - bez polskiego dubbingu ! Jupii... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psepsasam a co to znaczy że wymaga bohatera z podstawki . Mam orginalną ang wersje czy te dodatki da sie na niej doinstalować czy trzeba mieć polską wersje? a tak swoja droga to dla mnie najlepsza gra na swiecie!!!!!!!! tylko mogliby ja lepiej zoptymaliZowac bo chodzi beznadziejnie nawet na najlepszych sprzetach(dy jest duzo jednostek)pzdr

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będą pasować. Kup sobie Złotą edycję za 19,90 i masz podstawkę z dwoma dodatkami i wszystko po polsku w wersji kinowej. ja już zakupiłem, można od razu zagrać w dodatek tworząc nową postać. Gra jest świetna. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ! Na Frazpc było to samo pytanie. Może to też Ty Bernard pytałeś ?

Skąd wieści, że potrzeba sejwa ? BZDURA ! Tworzysz nową postać albo wybierasz gotową i grasz ! Ja zrobiłem nową. Oczywiście, można użyć postaci z podstawy, ale skoro nie masz, to w czym problem ?

Jeszcze coś - Spellforce to gra RPG ! czyli zabawa w odgrywanie postaci. Szczególnie bawi tworzenie od podstaw. Ty chcesz grać czyjąś postacią ? Gdzie sens ! Przecież to zabija całą zabawę ! BZDURA, eh koleś...

Powtarzam - żaden save nie jest wymagany !

Edit: Faktycznie, gra jest świetna ! Szkoda, że tak mało ludzi u nas w to gra....

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będą pasować. Kup sobie Złotą edycję za 19,90 i masz podstawkę z dwoma dodatkami i wszystko po polsku w wersji kinowej. ja już zakupiłem, można od razu zagrać w dodatek tworząc nową postać. Gra jest świetna. :-P

1409659[/snapback]

gdzie zakupiłeś daj namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Na timsofcie jest złota edycja spllforce tej najlepszej gry na świecie kosztującej 19.90 zł zawierajaca dodatki breath of winter i shadow of pheonix. Mam pytanko czy ta gierczyna jest dostepna oczywiście z legalnego źródła np w empiku? lub gdzie indziej a jedynym miejscem gdzie mi sie udało to przyuwazyc to ten timsoft z którego nie moge zamówic. A najwazniejsze pytanko to czy posiadając orginalnego spellforcam w wersji angielskiej nie bedzie chyba problemów z kompatybilnością wersji angielskiej z polską? Pytanie pewnie lame , ale nie znam sie za bardzo na gierach więc nie wiem. Z góry thx.pzdr. Aha i jeszcze jedno procek mi umiera łapie sdsa zwiechy działa tylko na obnizonym napięciu max 1400 mhz czy poprawiono w jakiś sposób te dodatki bo 1 strasznie się cieła przy wolnych prockach i wielu jednostkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz kupic ta wersje gdziekolwiek, empik, mediamarkt i inne sklepy z grami, dystrybutorem jest cdprojekt. gra fajna za mala kase, wszystko po polsku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisane wyżej. Gra jest świeeeetna. Ja mam właśnie tą wersje SpellForce Złota Edycja z Nowej Extra Klasyki za 20zł i są OBA dodatki. Zestaw składa się z odstawki SpellForce Zakon Świtu, dodatku Cień Feniksa i drugiego dodatku Oddech Zimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam smiesny problem a mianowicie gdy chce uruchomic gre wyskakuje mi napis wprowadz klucz CD a ja nigdzie takiego klucza nie mam ani na pudelku ani w gazecie (to ta wersja co byla przed rokiem w Click!'u)!!! wie ktos jak to obejsc???

 

P.S: jesli ktos nie wierzy to zalaczam obrazek

Dołączona grafika

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taką troszke nietypowa prośbe do tych co ukonczyli bądź zaszli bardzo daleko w grze. Otóż grałem w nią parę dobrych miesięcy temu, muszę przynać ze nie pamiętam lvl jaki osiągnąłem ale do ukonczenia gry zostały mi nie wiem 2-3 mapy czytajać walkthrough z GameBanshee. Miałem wtedy nieoczekiwanego formata i krótko mówiąc poszły mi savey. I teraz ta nietypowa prosba: czy znalazłby się któs kto mogłby mi przesłać swoje savey z końca gry tak chociaż zeby gra była ukonczona w 70 czy 80%. Dodam jeszcze że zależało by mi aby postać jaką dostane była magiem specjalizującym się w Magi Zywiołów: Mrozem, zimnem. Taką postać miałem jak przechodziłem misje i świetnie mi się nią grało. Jak ktos by dysponował takim savey'em to bardzo bym prosił o wysłanie go na ten adress e-mailowy: hero333@wp.pl Po prostu jestem troche leniwy i nie bardzo mam checi oraz czas przechodzić wszystko od początku.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym linku napisane jest: "Typ lokalizacji: w całości po polsku".

...I do tego jeszcze nie skopana wersja - bez polskiego dubbingu ! Jupii... :)

Ktos wie jak to w koncu jest ? :>

Wiadomo, ze lepiej jesli nie ruszali dzwiekow. :[

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka że temat tak odkopuje po prawie roku [;

Mam pytanie, czy to coś z moim sprzętem, czy to ta gra ma takie wymagania że wyciąga mi ledwo 15 fps na średnich detalach w 1024? o.O

Wogóle prawie pograć nie mogę, a gdy wrzuce min. detale i 800*600 to mogę grać normalnie, ale z kolei nie moge wziąć z widoku 1 osoby bo muli i tnie :/

Jakieś patche czy coś by pomogło? na moim byłym GeForce 2 pro mogłem grać w 1024 na maksa detalach oprócz cieni i miałem 25 fps, w pierwszej osobie miałem 20 :/ help me [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja rowniez mam problem ale juz z sama gra mianowice w kampanii aryna (pierwszy dodatek) trzeba pokonać ciemną(czy tam mroczną:) bramę wiem ze trzeba sie udac do tych iniszczycieli i rozmawiac z jednym z nich przy samej bramie zeby ja zniszczyl ale co gdy ten glowny niszczycel zgnie????? nie mam pojecia co dalej zrobic bo gra stoi w tym momencie i nie ma na to rady, co proponujecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...