Skocz do zawartości
Wajcha

2 Systemy Operacyjne Xp I 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mialem na dysku windowsa XP HOME SP2 i wszystko w nim dzialalo bez problemu. Ale mialem problem z torrentem, po kilku chwilach uzywania klienta torrenta restartowal sie modem. Pomyslalem sobie, ze moze to wina Windowsa i zainstalowalem drugi system operacyjny. Windows 2000 PRO + SP4. Niestety tutaj rowniez modem sie restartuje, a doszedl mi nowy problem. Mianowicie nie moge uruchomic windowsa XP. Po wybraniu z menu systemow WINDOWS XP HOME pojawia sie na dole bialy pasek ladowania po pol sekundy znika i pojawia sie czarny ekran.

 

Jesli ktos ma jakies sugestie jak to naprawic to bede zobowiazany.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje. Faktycznie pomoglo.

 

Co prawda Ciagle nie mam tego pliku ale po nazwie domyslilem sie, ze to tylko czcionka i sprobowalem.

 

Gratuluje wiedzy.

 

A jesli chodzi o moj maly problem z torrentem, o ktorym pisalem wczesniej udalo mi sie go polowicznie rozwiazc. Mianowicie okazalo sie, ze przyczyna restartowania sie modemu byl upload. Ustawiona wartosc unlimited powodowala po osiagnieciu pewnego pulapu restart modemu. Niestety musialem wlaczyc limit i teraz torrent dziala bez problemu. Niestety nie osiagam takich predkosci jak osiagalem wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...