Skocz do zawartości
dyonizoss

= = = Xp Z Sp2 Na Laptopa = = =

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jakis czas temu zakupiłem se laptopa ( sciagniety nowy, ze skandynawii) jest to fujitsu simens. oprogramowanie oryginalnje norweskie. chciałem sobie przeinstalować system, wrzucić wersję polską lub angielską, instalacja sie rozpoczyna, ale instalator sie zatrzymuje i pisze, ze nie moze znaleźć dysku czy cos takiego, tak jakby jakas blokada była ;/ mam dysk 80 giga SATA, moze poprostu z ta SATA sa problemy??

Dzieki za odp

PoZdRo!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszzalem ze przy ladowniu instalacji czy kiedy jak sie ma windowsa xp sp2 to sie wciska F6 w przypadku gdy sie ma dysk SATA ... sory jezeli pierd#$^& jakies glupoty ale cos takiego obilo mi sie o uszy....

 

jezeli zle mowie poprawcie mnie :)

 

dysku na sata jeszcze nei mialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn własnie wciska sie f6 by zainstalowac sterowniki do sata i raid, tak włansie robie, instalatror wtdey domaga sie tych sterowników na dyskietce ( której w laptopie rzadko sie spotyka) moge zamiast tego dać mu scieżke do np pendriva, tylko chodzi o to ze nie wiem juz sam, jakie tam sterowniki wrzucić, próboiwałem juz chyba wszystkiego;/ podejzewam ze chodzi o to, by zrobic z tego nosnika nosnik bootowalny czy cos takiego... zna moze ktoś z was adres, skąd moge własnie takie sterowniki do SATA sciągnąc??

dzieki za rply :)

Edytowane przez dyonizoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...