Skocz do zawartości
Asdef

Kanalia

Rekomendowane odpowiedzi

Tak szczerze to nic ciekawego... Co do forum to straszne. Nawet nie zmieniłeś loga.

forum nie jest do oceniania... po zalogowaniu jest inny styl "bahamut" - tylko prosilem o rejestracje i pomaganiu w rozijaniu jego...

 

a co do stronki to ("nic ciekawego") - dawaj propozycje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeeezzzuuuu!

 

słownik- zazwyczaj gruba książka, gdzie są zapisane wzorce ortograficzne wyrazów, ich odmiana oraz synonimy (w zależności od wersji słownika może nie być którejś kategorii).

 

instrukcja obsługi słownika:

Otwierasz ową książkę i szukasz wyrazu którego pisownie chcesz sprawdzić.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

hints:

  • W słowniku nie ma spisu treści
  • W słowniku wyrazy są grupowane alfabetycznie
  • Alfabet w języku polskim wygląda mniej-więcej tak:

    a ą b c ć d e ę f g h i j k l ł m n ń o ó p q r s ś t u v w x y z ź ż

    Dyskusyjna sprawa liter q i v - na kbd są, więc dobrze wiedzieć gdzie się znajdują w alfabecie.

 

tutoriale corela:

wykożystanie pisze się wykorzystanie

lastrowa pisze się rastrowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lay jest, ze tak powiem tendencyjny i az sie prosi o dopieszczenie css.

Ale chociaż nie szpetny, - przynajmniej nie jest tak objechany…

a i jak go robiłem, miałem bardzo mało czasu, i nie znałem jeszcze się na web...

i robiłem go pół roku temu, ale się zmotywowałem i go po prostu dokończyłem

teraz bym go zrobił na warstwach, i grafika by była cała cięta a nie tak jak teraz tylko składana i to na table :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika taka sobie.. widać niedopasowne tło w logo..

formatowanie - brak odstępów między textem a tabelką.. troche to utrudnia czytanie i ogólnie sprawia wrażenie jakby tabelka miała się zaraz rozlecieć :)

zawartosc - artykuły takie wyssane z palca... nie trzymają się kupy.. piszecie o wszystkim i o niczym... to samo mozna znaleźć (nawet 100x wiecej) na innych stronach poświęconych windowsom.

forum - trudno ocenic.. bo trudno włączyć... podejrzewam jednak, że jest na nim zawężona grupa ludzi, którzy znają się z jakiejś piaskownicy

pogoda - imho to takie wymyślanie na siłe... pogoda sie przydaje na duzych servisach interentowych typu interia, onet, wp... no, niektórzy mają pogodę na pulpicie wyświetlaną bo komputer stoi daleko od okna :D, lub jak to ma miejsce w moim przypadku - nie chce mi się obracać głowy w lewo .. skoro mogę spojrzeć w lewydolny róg ekranu i już wiem czy za oknem pada snieg....

 

zycze miłego adminowania :wink:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika taka sobie.. widać niedopasowne tło w logo..

formatowanie - brak odstępów między textem a tabelką.. troche to utrudnia czytanie i ogólnie sprawia wrażenie jakby tabelka miała się zaraz rozlecieć :)

zawartosc - artykuły takie wyssane z palca... nie trzymają się kupy.. piszecie o wszystkim i o niczym... to samo mozna znaleźć (nawet 100x wiecej) na innych stronach poświęconych windowsom.

forum - trudno ocenic.. bo trudno włączyć... podejrzewam jednak, że jest na nim zawężona grupa ludzi, którzy znają się z jakiejś piaskownicy

pogoda - imho to takie wymyślanie na siłe... pogoda sie przydaje na duzych servisach interentowych typu interia, onet, wp... no, niektórzy mają pogodę na pulpicie wyświetlaną bo komputer stoi daleko od okna :D, lub jak to ma miejsce w moim przypadku - nie chce mi się obracać głowy w lewo .. skoro mogę spojrzeć w lewydolny róg ekranu i już wiem czy za oknem pada snieg....

 

zycze miłego adminowania :wink:

wszystko wezmę pod uwagę, tylko żebym jeszcze miał czas... teraz cały czas mi zabiera robota... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Asdef: Flo3 ma rację.

Grafika najlepsza nie jest. A nawet pozwolęsobie nazwać ją [ciach!]ianą ;)

Mamy kilku zaprzyjaźnionych grafików, pogadam z nimi.

 

A co do strony to w planach jest system newsów, ale jeszcze nie wiadomo czy wyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Asdef: Flo3 ma rację.

Grafika najlepsza nie jest. A nawet pozwolęsobie nazwać ją [ciach!]ianą ;)

Mamy kilku zaprzyjaźnionych grafików, pogadam z nimi.

 

A co do strony to w planach jest system newsów, ale jeszcze nie wiadomo czy wyjdzie ;)

mkl ja nie mam pretensji co do krytyki ze strony Flo3... ale pisałem to wczoraj pod wpływem brakującej chwili i tylko na tyle zdążyłem napisać... :lol:

 

 

ja wiem że grafika nie jest rewelacyjna zależało mi tylko na skromnej graficce.... nie koniecznie rewelacja..

chodziło mi na zachowaniu stylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeże temat.

Zobaczcie co teraz jest na forum. Spoooro pytań się zebrało. I większość postów jest sensowna. A logo w przygotowaniu. :)

 

// wejdźcie na ten nowy link co ja podałem bo stary nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...