Skocz do zawartości
Murdoc113

Kingston Czy Elixir

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych co podałeś to tylko kingston. Elixiry to najgorsze pamięci.

nie zawsze Elixir to najgorsze kości :]

sa tez elixiry na kosciach NANYA - nanya produkuje bardzo dobre pamiatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że tak samo kingston, jak i elixir to loteria, wszystko zależy, na jakie kości się trafi. Miałem kilka elixirów i te zrobione na kościach Nanya (potwierdzam słowa HiS'a) są bardzo dobre - aktualnie mam jedną 512 w kompie i leci na 240 2,5-3-3-7 1T na 2,7v. Z kolei na kościach no-name to totalna porażka. Podobnie jest w kingstonem. Miałem swego czasu jakieś moduły 256mb, które nie bootowały się nawet na 200 z cl2, natomiast kumpel trafił na świetny zestaw 2x512mb, który leci na 257 2,5-3-3-7 1T przy 2,9v! Jak na KVRy to rewelacja, kości są oryginalne kingstona, żadne tccd czy hynixy.

 

Mam takie odczucie, że jednak kingston to mniejsza loteria niż elixir, i skłaniałbym się ku tym kościom :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to .. czy twoja plyta obsluguje duala ?? , jezeli tak to bardziej bym sie preferowal pamiatkami 2x Elixir (tym bardziej jezeli bylyby to Elixiry Nanya, ja rowniez je mialem i chetnie chodzily na nizszych timingach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 kości Elixir i chodzą na 2.5 / 400, chciałbym je trochę podkręcić (przy OC procesora), nie wiecie do jakiej wartości można bezpiecznie podwyższyć im napięcie na długotrwały użytek? Czy 0.2 nie będize za dużo i czy da im to jakiś dostrzegalnie większy potencjał do OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 kości Elixir i chodzą na 2.5 / 400, chciałbym je trochę podkręcić (przy OC procesora), nie wiecie do jakiej wartości można bezpiecznie podwyższyć im napięcie na długotrwały użytek? Czy 0.2 nie będize za dużo i czy da im to jakiś dostrzegalnie większy potencjał do OC?

zlowieku... najpierwsprawdz czy bedzie to suzy potencjał no i zobacz jak wyglada temperatura oraganoleptyznie, jak jest okay to moze zostac na codzien. Te kostki sie nie za dobrze kreca, alemoze troche pociagniesz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???

 

A coś złego powiedziałem? W czym widzisz problem?

problem juz dawno odszedł, ostatnie pytanie było inne, a po Twoim poscie widac ze przejrzałes tylko pierwszsych kilka odpowiedzi i nie chciało Ci sie czytac nastepnych, wiec odpowiedziałes na pytanie z pierwszego postu. Mam racje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...