Skocz do zawartości
bober777

Zasilacz Pod 939.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam do was pytanie jaki zasilacz wybrać pod sprzęt:

 

Amd Sempron 3000+64bit 939

Geil 512mb ddr 400mhz

ASROCK 939DUAL-SATA2

Seagate 40GB Ata 133

GF 5600 256ddr 128 bit gainward(planowana zmiana na 6600GT)

 

W tym momencie mam zasilacz Codegen 400W.Czekam na wasze propozycje.Mile widziane linki z allegro

 

Cena zasilacza max 200zł

 

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Edytowane przez bober777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez bym polecał chifteca sam (jak widac w podpisie) takowego uzywam i jestem bardzo zadowolony (bardzo stabilny i trzyma napiecie dobrze).

Moze taki " http://sklep.benchmark.pl/pelny_18979.html " mysle ze sie powinien dobrze spisac. A jesli chodzi o cene to na allegro " http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76923392 ".

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam do was pytanie jaki zasilacz wybrać pod sprzęt:

 

Amd Sempron 3000+64bit 939

Geil 512mb ddr 400mhz

ASROCK 939DUAL-SATA2

Seagate 40GB Ata 133

GF 5600 256ddr 128 bit gainward(planowana zmiana na 6600GT)

 

W tym momencie mam zasilacz Codegen 400W.Czekam na wasze propozycje.Mile widziane linki z allegro

 

Cena zasilacza max 200zł

 

Z góry dziękuje za odpowiedz.

 

I na jakiego "dzwona" potrzeba Ci do tego zestawu super zasilacza? (czyt. za super cenę).Ja mam zestaw nieco bardziej enrgochłonny i polecam z czystym sumieniem Fortron'a 350W - fizycznie jest jeszcze mocniejszy - niesłyszalny i o bardzo dobrych parametrach - a cena? 50PLN.Poczytaj na forum ludzie mają podobną opinię - no chyba ze koniecznie chcesz wydać 200 wiec bierz za 200 ale z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ nie będzie to zasiacz lepszy o 300% (taka jest róznica w cenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...