Skocz do zawartości
madmax57

Zbiorowe Zamówienie Części Wc Vol. 2

Rekomendowane odpowiedzi

madmax przewidujesz moze jeszcze 3cie zamowienie powiedzmy w polowie stycznia lub w lutym ? bo nie wiem czy sie teraz zdecydowac ;-)

 

to wyglada fajnie tylko cena nie taka :-S | http://www.alphacool.de/xt/product_info.ph...&cPath=5_18_287

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madmax przewidujesz moze jeszcze 3cie zamowienie powiedzmy w polowie stycznia lub w lutym ? bo nie wiem czy sie teraz zdecydowac ;-)

jesli teraz kupie wszystko co chce to raczej nie ale inne zamowienie moze prowadzic ktos inny

Edytowane przez madmax57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeej, przedłuz termin chociaz jak tak sprawa wyglada....

napisalem w editie to powtorze jeszcze tu niekoniecznie ja musze prowadzic 3 - 4 - 10 zamowienie forum ma wielu userow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem w editie to powtorze jeszcze tu niekoniecznie ja musze prowadzic 3 - 4 - 10 zamowienie forum ma wielu userow

dzieki za odpowiedz, swoja droga nie wiadomo czy ktos sie podejmie :-) a ty juz jestes sprawdzony no nie wiem juz teraz naprawde co zrobic :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem w editie to powtorze jeszcze tu niekoniecznie ja musze prowadzic 3 - 4 - 10 zamowienie forum ma wielu userow

:(

 

dzieki za odpowiedz, swoja droga nie wiadomo czy ktos sie podejmie :-) a ty juz jestes sprawdzony no nie wiem juz teraz naprawde co zrobic :?

no wlasnie, szkoda troche bo madmax jest sprawdzony :( (ale moze da sie uprosic ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(

no wlasnie, szkoda troche bo madmax jest sprawdzony :( (ale moze da sie uprosic ;) )

napisze troche przekornie po tym jak jeden z userow podsumowal po rozmowie ze mna na GG zamowienie realizowane przezemnie troche mi sie odechcialo robic cos dla ludzi bo jakby sie nierobilo to zle :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze troche przekornie po tym jak jeden z userow podsumowal po rozmowie ze mna na GG zamowienie realizowane przezemnie troche mi sie odechcialo robic cos dla ludzi bo jakby sie nierobilo to zle :mur:

nigdy wszystkim nie dogodzisz ;-) ale i tak masz 99% zadowolonych klientow B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy wszystkim nie dogodzisz ;-) ale i tak masz 99% zadowolonych klientow B)

z poprzedniego zamowienie sa wszyscy zadowoleni (no chyba ze o czyms niewiem) temu komus chodzilo ogolnie o moja wiarygodnosc itp zreszta juz mi po tym przeszlo i niewarto wspominac

 

 

EDIT: no to teraz sie troche bardzie skomplikowalo niz mi sie wydawalo wg podliczen na www alphacool'a juz jest KOMPLET i nawet wiecej niz sie chcialo ;/ wiec bede musial prosic 1-2 osoby do minimalnej zmiany zamowienia (ograniczenia go) niestety przeliczylem sie co niektorych drobiazgow i ich wagi ;/

Edytowane przez madmax57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kszonek

1. nie działą Ci spojler :lol:

2. przymknij sie już, wszedzie Cie pełno... :|

1 to forum nie działa........ bo spojler jest ok, ale czasami nie chce sie otworzyc, w niktrorych postach działa w niektorych nie. Widocznie niedopracowane ;)

2 ale ja chce tez bix3 ale dopiero po 1szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze chcesz, ale stary wyloozuj z tymi postami piszesz i piszesz czasem wystarczy czytac :)

 

Madmax wlasnie jak to wygląda bo jak wczesniej bylem za szybkim zrobieniem to teraz chyba jednak wole zeby dolozylo sie troche ludzi i wziazc 2x wiecej , bo chcialem zmienic zamowienie z bix'a2 na 3, a to chyba w tej chwili niemozliwe?

Edytowane przez Garfield^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze chcesz, ale stary wyloozuj z tymi postami piszesz i piszesz czasem wystarczy czytac :)

 

Madmax wlasnie jak to wygląda bo jak wczesniej bylem za szybkim zrobieniem to teraz chyba jednak wole zeby dolozylo sie troche ludzi i wziazc 2x wiecej , bo chcialem zmienic zamowienie z bix'a2 na 3, a to chyba w tej chwili niemozliwe?

taka zmiana akurat jeszcze wejdzie Grafield^ ale raczej juz nic wiecej a i kilka drobiazgow wypadlo o czym poinformowalem albo poinformuje zainteresowanych zamawiajacych

 

 

niechce komplikowac zamowienia i dzielic na 2 czesci bo juz przy takim duzo zamieszania jest jak kilka osob zaczyna domawiac/odmawiac opcje dawac itp

 

zreszta na podwojne zamowienie nieznajdzie sie tyle osob ile by sie chcialo i znowu problem jak bedzie trzeba to sie zrobi 3 zamowienie ale to nie tak predko jak teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o innych zainteresowanych, to ja do ich szanownego ( ;) ) grona należę :]

 

Jestem mocno zainteresowany kupnem BIXa 3.

 

Mam nadzieję, ze znajdzie sie wystarczajaca ilosc chetnych, zeby dwa transporty wykupic...

 

Dlatego proszę dać tutaj znać o sobie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dzis sie z tym prześpie ale wzioł bym sobie ten bloczek może [Klik wiec ludzi by sie azbierał moze jkeszcze na druga paczke jeszcze pogadam ze skinny500 on sie tu tez kiedys deklarowal ze wzioł by bloczek na NB na DFI

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby ktore ostatecznie dostały sie do zamowienia:

 

- Garfield^

- Aero

- Razeel

- MLJ

- avenger_ak

- Kepons

- Kosiarz

- Logimax

- oskarro

- piterq1991

 

I tylko od tych osob czekam na wplaty jak do 30go do godziny 14-14.30 (no chyba ze juz wplacily) niebedzie wszystkich wpłat termin zamowienia przekladam na po sylwestra bo niewyrobiesie z prywatnymi sprawami

 

Jak ktos jest z poza tej listy przykro mi to co przyszlo mi na maila w odpowiednim czasie zalapalo sie do zamowienia a to i tak nie wszystko

 

Po zakonczeniu tego zamowienia mozna cos myslec o jakims innym nie wczesniej

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do osob ktore sie dostaly do zamowienia.

Jezeli ktos by sie jednak rozmyslil niech da znac.

Bardzo prosze gdyz ja sie nie zlapalem do zamowienia pomimo zdeklarowania - nie wyslalem maila i sobie zawalilem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do osob ktore sie dostaly do zamowienia.

Jezeli ktos by sie jednak rozmyslil niech da znac.

Bardzo prosze gdyz ja sie nie zlapalem do zamowienia pomimo zdeklarowania - nie wyslalem maila i sobie zawalilem :/

 

Ja podobnie.

Może dwie osoby się rozmyślą?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to proponowalem madmaxowi lecz niestety nie bedzie 2 paczek :(

Strasznie sie wkurzylem bo myslalem ze mam pewne miejsce a tu lipa :(

Gdybym glupiego maila wyslal po napisaniu posta ze biore na 100% chlodnice :[ Ale coz za bledy sie placi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze by bylo taniej ale gdzie znajdziesz taka osobe ?

Przeciez musialaby mieszkac przy granicy !

I tez byloby kombinowania do kogo wyslac paczke !

Bo do siedziby alphacool moze byc troche daleko !

Edytowane przez Jawor_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...