Skocz do zawartości
Dopalacz

Ktore Plyte ! Na Nforce2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zastanawiam sie ktora plyte wybrac na nforce 2

epoxa 8rda3+ czy abita an7 uguru !

 

sprzet jak w podpisie

z tego co wiem w epoxsie mozna oddzielnie ustawiac sobie magistrale na procku i na pamieciach a abicie jest tak samo ???

 

a tym abicie ktory posiadam to jest tak ze jak zmieniam fsb na procku to zmienia mi sie na pamieciahcto norma ale do tego zmenia mi sie fsb na pci i na agp (:

 

potrzbuje szybkiej rady ...

abit nowy 299zloty

epox uzywak ok 160zloty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam ASUSA A7N8X-X u mnie mozna wszystkie napięcia i magistrale ustawiać osobno więc płyte pod twoje wymagania moge polecić. A odnośnie do pytania bierz Abita zawsze to nowa więc gwarancja !! No i słyszałem wiele dobrego jeśli chodzi i OC na tej płycie zarówno wśród znajomych jak i w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie nadaje sie do kręcenia, może i jest bogata w wyposażeniu ale cała reszta to padaka, bierz nf-7 rev 2.0 albo nf-7-s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o porównanie płyt na nf2- miałem epoxa (8RDA) i abita (nf7-s).

 

Na pierwszej osiągnąłem wyższe taktowanie proca (wyższy mnożnik, niższe fsb) niż na abicie- na abicie nie mogłem uzyskać tak wysokiego taktowania (ten sam procek, memki, zasilator i napięcia). Jednak na abicie osiągnąłem wyższe FSB- na epoxie max 215MHz (o ile dobrze pamiętam), na abicie 240-250MHz.

 

Nie wiem czy to zasada- podaję czysto informacyjnie- może Ci się przyda.

 

Na ile poleci Twój proc... ciężko stwierdzić. Mój XP1700 (1466MHz) lata na niej lightowo (1.75V) na 2450MHz. Na WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie przyrost ale nie wiadomo czy te 2.6Ghz osiagniesz , ba nawet sklanialbym sie ku tezie , ze na 100% nie osiagniesz... No chyba , ze DI albo bardzo dobry wucet i V-Core powyzej 2v , ale to i tak moze nie pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz abita an-7, jak abit to tylko nf-7 rev 2.0 albo nf-7-s.

Jak juz to S lub SL - oczywiscie dla soundstorma.

 

czyli najlepsza jest nf-7 ... czyli tak moj bartonik na ile poleci ?/quote]

Raczej nieodpowiednie pytanie....

A co do podpisu:

Dodano do poziomu ostrzeżenia - Nieregulaminowy podpis

Bierz NF7-SL(S) [ roznia sie przejsciowka ] i bedziesz super zadowolony. Zreszta kuknij do dzialu o socket A i sam sie przekonaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...