Skocz do zawartości
mlun

Dzielenie Cyfry +

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chcialem rozdzielić sygnał z Cyfry + na dwa telewizory.Znalazłem do tego yrządzenie które to umożliwia,spotkał się ktoś z tym może,bo nie wiem czy to napewno działa i czy nie ma jakiś problemów w odbiorze. To jest dokładnie takie urządzenie zwane Splitterem http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77152072

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem antene mam po starym zestawie,a tuner jakiś się wykombinuje,tylko poprostu byłem ciekaw czy nie ma z tym jakiś problemu że są zakłucenia większe lub wogóle jakieś przeryw w nadawaniu:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym ma byc strata jakosci? Potrzebujesz konwertera typu TWIN, dwoch tunerow obslugujacych SECA2 badz ze zlaczami do modulow i spliter do karty. Nie widze zadnego zwiazku pomiedzy podzialem karty kodowej na dwa tunery a jakoscia obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sie pytam żeby nie było niejasności.A co do konwerter typu twin to nie musz go zakładać bo jak pisałem mam druga antenke,w takim razie nie ma sensu kupowac.A spytam sie jeszcze jedno czy to nie ma jakiegoś wpływu na kodowanie tej karty???Bo wiem że przy pirackich kartach lub zmianie oprogramowania nalezy co jakis czas pogrzebac przy sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedzi.Teraz mi pozostaje znaleźć dekoder jakis.

Bym zapomniał czy jest jakas najepsza firma robiąca te splittery czy to nie ma znaczenia żadnego?

Edytowane przez mlun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozdzielalem bez drugiego tunera. Sygnal szedl do magnetowidu, a potem byl rozdzielany na tyle TV ile chcialem.

Tak, tyle ze na kazdym TV masz ten sam program, ktory jest ustawiony na turzene od Cyfry+, a to raczej niezadowalajace rozwiazanie (przynajmniej dla mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedzi.Teraz mi pozostaje znaleźć dekoder jakis.

Bym zapomniał czy jest jakas najepsza firma robiąca te splittery czy to nie ma znaczenia żadnego?

Dekoder z obslugą sharingu of course (na rj45 lub na com`a - chodz do com`a jest potrzebny komp ktory bedzie przekazywal sygnal). Zadnej utraty jakosci nie ma - jest to wymiana kluczy pomiędzy kartą a pozostalymi dekoderami, a reszta leci z satelity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spliter + odbiornik duo do anteny i luz niedługo to samo robie u siebie :) Co do splitera tam pisze często z jakimi współgra itd. zobacz na aukcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mam mały problem bo tak patrze po tych dekoderach to pionierki wcale nie tanie.Nie wiecie jaki najtanszy dekoder mozna kupic zeby to wszystko działało???Najlepiej to bym sobie wziął za 10zł miesięcznie 2 dekoder z Cyfry ale to pewnie nie jest możliwe:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze on nie ma wejścia na karte:p A raczej mnie takie interesują(cos czuje ze bede musial jakiegos philipsa kupic,chyba ze na wolumenie-kto jest z wawy wie o co chodzi-cos sie da kupic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...