Skocz do zawartości
diabetic

Hdd 80 Gb - Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W dzisiejszym świecie, kiedy za małe pieniądze można kupić dobrą nagrywarkę DVD moim zdaniem nie ma sensu kupować dużych dysków. Obecnie jestem posiadaczem SAMSUNGA SV0401H 40 GB 2,5 " 5400 RPM 2 MB CACHE na ATA 100. Mam już go ponad 2 lata i narazie żadnych problemów. Chciałbym dokupić sobie jakąś 80 GB. I co byście mi proponowali: 7200 RPM i 8 MB CACHE to jest już standard, ale czy ATA 100 czy 133 i jakiej firmy: SAMSUNG, SEAGATE, WD, MAXTOR. Za wszelkie sugestie wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ powinieneś spytac. a co dop tematu, to jeśli płyta obsłuży ci ata 133 to bierz 133, a firmy które wymieniłeś, wszystkie są dobre, ja osobiście używam WD 80 gb 8mb chace 7200 rpm już od 2 lat i działa bezawaryjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Western Digital (WD) model Caviar 80GB z 8MB Cache. Polecam. Posiadam ten dysk od dwóch lat i nie miałem z nim żadnych problemów. Zanim kupiłem tą osiemdziesiątkę, to miałem także Caviara ale 8,4 GB. Z tamtym dyskiem również nie było problemów aczkolwiek nalapał ok. 600MB badsectorów (z mojej winy). Polecam tą firmę/serię. Na allegro powinieneś wyrwać taki model za dość tanie pieniądze. Napewno bedziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...