Skocz do zawartości
Demonek_

Sempron S939 + Asrock 939 Dual

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po wszystkim przyjąłem jeszcze jedną możliwość..mianowicie Sempron s939 + ASRock 939 Dual

wszystko znajduje się w apollo.pl (a że mieszkam w Rzeszowie ;p) to mam tez apollo u nas.

Problem tylko tym , że nie wiem jakie chłodzenie wybrać bo ten sempron jest OEM...

Poradźcie coś do lekkiego kręcenia tak do 100zł.

 

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim ;).

2x ta sama odpowiedź..+ dobitka w praktyce mają siłe przekonywania :-P .

 

Piątek - sobota...ewentualnie Poniedziałem , Wtorek wszystko już będzie lux :).

 

Dzięki raz jeszcze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na a64 3000+ i tejze mobo zalmana 7700 cu i musze przyznac ze bardzo ladnie wpasowal sie na plyte (o nic nie wadzi) i tez ladnie chlodzi :).. no ale cena :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie odnośnie w/w zestawu (tj. w temacie)

ostatnio przycisnęlo mnie na zmianę płyty i proca i chciałbym sie dowiedzieć czy taka kombinacja jest ok, szczególnie zwracajac uwage na płytę główną

naprawdę kuszące to jest isnienie zarówno slotów agp i pci-e (nie bede musiał wyawlać starej karty :) ale czy naprawdę warto?

może jakieś opinie itd?

zaznaczam że nie zamierzam nic kręcić proca

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie odnośnie w/w zestawu (tj. w temacie)

ostatnio przycisnęlo mnie na zmianę płyty i proca i chciałbym sie dowiedzieć czy taka kombinacja jest ok, szczególnie zwracajac uwage na płytę główną

naprawdę kuszące to jest isnienie zarówno slotów agp i pci-e (nie bede musiał wyawlać starej karty :) ale czy naprawdę warto?

może jakieś opinie itd?

zaznaczam że nie zamierzam nic kręcić proca

:rolleyes:

 

A więc tak. Moim zdaniem sie opłaca kupić tą płyte. Sam ją kupiłem właśnie dzieki dobrym opinią z tego forum. Jest stabilna i tyle :P. Ma wiele plusów (agp + pci-e, sata2, dobra karte sieciową, no i cena też jest bardzo dobra ok 250 zł, sam czipset uli 1965M to też plus bo wydajnościa porównywalny z nf4). Na tej płycie nawet sie da nieźle podkręcic procka (nie tak jak dfi ale zawsze ;d). Ogólnie za tą cene jest naprawde dobra płyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...