Skocz do zawartości
aRRoW500

Czy Procesor Jest Przyczyna Samoczynnego Resetowania ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak jak w temacie i jego opisie. czy taka temp. jest normalna czy czasami powinienem leciec do sklepu po nowy coolerek ? Pytam , bo wydaje mi sie ze temp jest za duza i dlatego komputer mi sie resetuje samoczynnie. Moze to inna przyczyna ale nie wiem jaka moglaby byc inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotknij coolera i zobaczysz co jest

bo może pasty nie ma ? :|

a jeżeli tez ejst taki gorący to sprawdź czy wentyl chodzi :P

a jeżeli chodzi i radsio jest gorący to nowy cooler needed,no chyba że rdzeń ukruszyłes ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak dotykasz radiator to jest gorący, czy to jest boxówka?

Polecam zmienić na Arctic Cooling Freezera 4 i paste termoprzewodzącą Arctic Silver 5 :idea:

BTW W starszym kompie mam takiego procka (wykręconego @ 3 GHz, jeszcze na dodatek temp. nie przekracza 35 stopni w stesie) chłodzonego Pentagramem Freezone Q-92Al i Arctic Silver 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze po prostu to chlodzenie jest zle zalozone??

 

Czy grzebales przy procesorze ostatnio ?? moze po prostu radiator zle styka z prockiem a ten sie wtedy gotuje, albo nie ma tam juz pasty ?? btw po takim gotowaniu pasta na pewno juz sie nie najlepiej nadaje a jesli to boxowy cooler to ta "naklejka imitujaca paste" na pewno juz splynela z radiatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...