Skocz do zawartości
lukmek

Poradźcie Jaki Kupić Odtwarzacz Mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!!!

Ponieważ nie siedzę w temacie odtwarzaczy mp3 mam do Was pytanie: chciałbym kupić odtwarzacz mp3 mający min. 256MB pamięci, radio fm, korektor muzyczny, ewentualnie dyktafon. Mam na to max. 250 zł. Co możecie polecić w tej cenie ???

Co sądzicie o tych mp3 playerach:

http://allegro.pl/show_item.php?item=78290092

http://allegro.pl/show_item.php?item=78788224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Z tego co słyszałem do creativów wkładają pamięć 1GB i ograniczają ją do 128/256/512. Jest podobno na to jakiś sposób żeby to odblokować. IMO brał bym creativa ze względu na firme, albo tego pierwszego ze względu na 512MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dzięki za odpowieć.

A wiesz może jak odlokować tą pamięć.

Nie ma za co, właśnie sie dowiedziałem o tej pamięci, studenci z politechniki warszawskiej to robią. Wychodzi taniej niż byś kupił 1GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, właśnie sie dowiedziałem o tej pamięci, studenci z politechniki warszawskiej to robią. Wychodzi taniej niż byś kupił 1GB.

a mozesz co wiecej napisac ile to u nich kosztuje ? jakich modeli dotyczy? moze jakis link czy cos, bo to interesujace jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Kupujesz creativa np 128, a on ma naprawde 1024, w necie kumpel szukał ale nie znalazł. Nie wiem ile kosztuje ale jeżeli kupisz 512 idziesz tam i wynosi Cie wszystko taniej niż byś kupił 1GB, a dotyczy wszystkich creativów poniżej 1GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A co powiecie mi na temat tego odtwarzacza???

Czy jest wart wydania tych 300 zł ??

Sądze że tak, masz 512 a możesz zmienić na 2GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to najlepsze i najbardziej zadowalające są mp3 rekomendowanych firm (creative, mac..., samsung, sony, iriver, mpio) reszta firm pokroju noname albo remake coś tam to mijanie się z celem długi czas zmiany scierzek, słaby lub przeciętny dźwięk

osobiście używam samsunga i polecam może trochę duzy ale bardzo funkcjonalny za 400 złotych warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się co nieco mogę wypowiedzieć.

 

@grzechu | Pierwsze słyszę aby ktoś na PW oblokowywał te odtwarzacze, a mam prawo wiedzieć, bo studiuje informatyke, na wydziale razem z elektronikami i telekomunikacją, więc raczej by mi się to obiło o uszy gdyby to była jakaś bardziej zorganizowana akcja. Wiesz wszystko jest możliwe :) może coś takiego się dzieje, ale raczej to plota, bo nie opłacało by się to creative'owi ekonomicznie. Przecież on nie produkuje pamięci. Ale jeżeli dowiesz się czegoś bardziej to wal.

 

@lukmek

Apropo tej całej chińszczyzny, czyli te nonamy tak popularne na Allegro. Sam sobie kupiłem 512 za chyba 199 i przez jakiś czas działało i było ok. Ale nagle pewnego dnia coś walnęło (jakieś 3tyg. temu). Wysłałem na gwarancji, zobaczymy co powiedzą.

 

Wiec ja raczej polecam coś firmowego. Widzę, że się skusiłeś na tego San Diska w końcu to napisz jak wrażenia. Bo może niedługo też coś będe kupował. I ile kosztuje do niego dodatkowa pamięć?

Edytowane przez Majkel_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukmek

Apropo tej całej chińszczyzny, czyli te nonamy tak popularne na Allegro. Sam sobie kupiłem 512 za chyba 199 i przez jakiś czas działało i było ok. Ale nagle pewnego dnia coś walnęło (jakieś 3tyg. temu). Wysłałem na gwarancji, zobaczymy co powiedzą.

Moje wrażenia słuchowe są bardzo pozytywne.

Ma bardzo dobry korektor dźwiękowy.

Jakoś radia jest bardzo wysoka.

Polecam go wszystkim.

Jak dla mnie za 279 to bomba.

Jedyny minus to menu i instrukcja nie po polsku.

A dla mnie to pewien problem, ponieważ mam 15 lat i nie mam tak opanowanego angielskiego (ale od czego ma się wujka nauczyciela angielskiego :wink: )

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na dzieje że proste pytanie: http://allegro.pl/show_item.php?item=80268776

http://allegro.pl/show_item.php?item=80270192 shit czy może być(nie chodzi mi o jakość dźwięku-może ona być dla mnie "standardowa", ale o to że się nie rozpadnie/zepsuje/straci na jakości np. muzyki czy wyświetlanego obrazu itp.) ? Ma to ktoś? Thx z góry.

Edytowane przez Carkon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawiłem sie kiedyś nim na wycieczce, po pierwsze trzeba zmienić słuchawki a po drugie spoko, tylko filmy trzeba przekonwertować do jakiegoś dziwnego formatu, przynajmniej w tym co się nim bawiłem, a wydaje mi się że jest taki sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...