Skocz do zawartości
$kubi

Huntkey 350w Czy Tagan Tg380-u01 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako iż mam nastepny problem... mianowicie nie wiem czy kupic tego huntkeya czy tagana... cena ta sama prawie bo chce kupic od pshychodelicznego uzywanego tego tagana...

 

gwara jeszcze 2.5 roku a huntkeya nowego od zenfista...

 

Wescie mi doradzcie..

 

chodzi mi o cisze i dobry obieg powietrza w budzie...

 

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wsadziłem swojego Tagana. Jest bardzo cichy. Mimo iż mojego ex ATX megabajta miałem skręconego na 5V to i tak był tak samo cichy jak teraz tagan na 2 x 80mm. Ja wybrałbym tagana tym bardziej, że to 380W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wescie mi doradzcie..

 

chodzi mi o cisze i dobry obieg powietrza w budzie...

 

pozdrawiam...

W tym Taganie tw dwie rzeczy sie troche gryzą .... cisza i obieg powietrza w budzie.

Tagan jest najcichszy ale niestety nie wprowadzi nawet najmniejszego zamętu do klimatu budy ;)

Ja bym brał Tagana i jeszcze jednen wentyl do obudowy.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze tutaj żeby nie zakładać nowego tematu. Potrzebuje zasiłki na razie do DFI NF2 Infinity, Xp1700+, samsung 80 GB, 512 MB, gf 6600 gt. w najlbiższym czasie bedzie zmiana na s754 lub 939.

 

koszt do 240 zł

 

o Taganie TG380-U01 Black i HuntKeyu HK-350AP było juz dużo powiedziane ale przeglądając stronke zenfista trafiłem na takiego Topowera TOP-400P5 U12 OEM

 

co o nim myślicie?

 

ważne żeby zasiłka była cicha i potem dała sobie rade z tym 939 i 6600gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz czym obciążyć go na +5v to polecę bardzie Tagana 380-U01.

To dokładnie ta sama konstrukcja co Topower P5 400W ale ma lepsze wiatraki (przynajmniej miał 2 lata temu jak się im przyglądałem).

 

Jeśli masz przekatycznie wszystko zasilane z +12v to HK bedzie paradoksalnie lepszym wyborem.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz czym obciążyć go na +5v to polecę bardzie Tagana 380-U01.

To dokładnie ta sama konstrukcja co Topower P5 400W ale ma lepsze wiatraki (przynajmniej miał 2 lata temu jak się im przyglądałem).

 

Jeśli masz przekatycznie wszystko zasilane z +12v to HK bedzie paradoksalnie lepszym wyborem.

To bedzie na razie do sprzetu takiego jak pisałem czyli DFI nf2 infinity, xp1700 krecony, dysk 80 GB, nagrywarka dvd moze jeden dodatkowy dysk, grafika cos okolo 6600 gt lub moze x850xt. potem zmiana na jakies 939 krecone + mobo dfi wszystko inne by zostało

 

chyba nowe płytki to wiecej z 12 ciągną prawda? Bo czym mógłbym na 5V obciążać? czyli z tego co mówisz hk bedzie lepszy

 

A co z głośnością tego tagana i hk? Nie ukrywam że zależy mi na ciszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...