Skocz do zawartości
guziq

Czy 6600gt To Wciaż Middle - End?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam sie czy 6600GT jest jeszcze karta z segmentu middle-end czy jednak spadło juz do low-endów?

N agrafe mam do wydania 500zł i jedynym słusznym wyborem wydaje mi sie tu Galaxy 6600GE za 450zł (na zalmanie). Co myslicie na ten temat? Czy starczy jeszcze na troche do grania w gry w 1024*768 z detalami na MAX (najczesciej bez AA i AF)????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość khamilek

Witam.

Zastanawiam sie czy 6600GT jest jeszcze karta z segmentu middle-end czy jednak spadło juz do low-endów?

N agrafe mam do wydania 500zł i jedynym słusznym wyborem wydaje mi sie tu Galaxy 6600GE za 450zł (na zalmanie). Co myslicie na ten temat? Czy starczy jeszcze na troche do grania w gry w 1024*768 z detalami na MAX (najczesciej bez AA i AF)????

gdzie masz za 450zł 6600GE z zalmanem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomas1

Dołączam się do tematu bo również chciałbym kupić Galaxy 6600 GE w esc.pl.

Podobno te Galaxy 6600GE łatwo się podkręcaja do wartości 6600GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie co podałeś jest to chyba najlepszy wybór. Później dopiero 6800 GS za jakieś 800-850, następnie 6800GT jak ci się uda tanio załatwić. No a później to 7800 GT (cudeńko) , ale tutaj jak narazie ceny astronomiczne 1200 to absolutne minimum, a przeważnie 1400.

 

Rozpędziłem się z tymi GeForcami, jeszcze jest oczywiście Radeon, ale to tutaj niech ktoś inny ci radzi. Napewno fajne jest X800GTO2->X850XT, ale trudno dostać narazie :)

 

A co do klasyfikacji to jest to gdzieś po środku, albo ciut wyżej.

Edytowane przez Majkel_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Galaxy 6600GE.

Z karty jestem zadowolony.

Nie wiem, czy tak jest we wszystkich kartach, ale w mojej napięcie na GPU było zaniżone i karta podkręciła się tylko do ok. 515 MHz. Po biosowej zmianie napięcia z 1.3V do 1.5V i mam 600 MHz na GPU. Przy napięciu 1.4V, czyli standardowym dla GT osiągnołem 590 MHz. Czyli widać, że mam jeszcze zapas mocy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomas1

Poszukaj dobrze, a znajdziesz wersję z memkami 1.6ns.

Ja mam właśnie taką.

Musze trochę popatrzeć na allegro, ale 2ns też są chyba dobre.

 

Edit. Mi się wydawało, ze 1,6ns sa tylko w wersji 6600GE na AGP :>

Edytowane przez Tomas1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomas1

Gdzie w ECS sklepie macie kurde za 450zł 6600Ge na AGP ??? Bo widze tylko na pci-e :?

Bo w ecs-ie jest tylko na Pci-e, ale tak poza tym na Agp 6600GE też jest np. na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość khamilek

Bo w ecs-ie jest tylko na Pci-e, ale tak poza tym na Agp 6600GE też jest np. na allegro.

ale za 550zł a to roznica bo za to masz spokojnie 6600GT ... Zreszta ja kupiłem Galaxy 6600 GT za 470zł :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam sie czy 6600GT jest jeszcze karta z segmentu middle-end czy jednak spadło juz do low-endów?

N agrafe mam do wydania 500zł i jedynym słusznym wyborem wydaje mi sie tu Galaxy 6600GE za 450zł (na zalmanie). Co myslicie na ten temat? Czy starczy jeszcze na troche do grania w gry w 1024*768 z detalami na MAX (najczesciej bez AA i AF)????

:mur: . nie ważne jaki segment tylko jaka wydajność oferuje! masz 500zł to nad czym się zastanawiasz!

Dla mnie karta moze byc z segmentu low botom end class! wazne co oferuje!

btw jesli 6600Gt bylby low endem to taki fx5200 to co jest?

low-end z zalozenia to masowa produkcja( main stream, i jak na ironie na na nich najwięcej kasy trzepią producenci), karty dające najnowsze efekty ale tylko do oglądania bo grać to się nie da:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość khamilek

no to mnie przebiłeś bo ja 6600 gigabyte turbo force z 18miechami gwary zakup miech temu dałem 350zł z kurirerm do domciu.

a ja pol roku temu za 9700pro dałem 300zł nowke z gwara 1 rok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchodzicie od tematu. Czy gf6600gt to wciąż middle-end? Jak najbardziej tak. Pograsz we wszystkie obecne na rynku gry,nie koniecznie w max detalach i wysokich roździałkach, ale pograsz w miare płynnie. Czy to wystarczy żeby zaliczyć karte do middle endowej klasy? To zależy od tego jakie masz potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wysokich rozdziałkach - mój monitor obsługuje max rozdziałke 1024*768 wiec to nie jest chyba zbyt wysoka rozdziałka jak na 6600GT (tak mi sie przynajmniej wydaje). W radeonach serii X800 COŚ razi mnie brak obsługi shaderów 3,0 - niby nic takiego ale zawsze jest niedosyt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...