Skocz do zawartości
leyus

Grafa Zeby Chodzil Gta Sa

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje szybko uzywanej grafiki, bede kupowal na allegro. Mam w tej chwili na nia 80 zl wiec moge kupic do 90 tak zeby mi GTA SA chodzilo. Mam Athlon XP 1800+, 512 Ramu, Co byscie mi polecali? I tak w przeciagu 6 miesiecy zmienie ja na nowsza tylko narazie mam wazniejsze wydatki (monitor, dvd-rw) wiec nie chce ladowac w cos do grania 200 zl skoro moge miec za ta kwote monitor 19 cali bo staremu juz sie cos wali. Wiecej raczej nie zamierzam przeznaczaczac chyba ze mnei przekonacie ze danei 10 zl wiecej jest neisamowicie istotne :) Moze mi sie uda upolowac w tej granicy 8500 LE ale watpie wiec raczej doradzcie mi cos tanszego bo sie nie znam na tanszych modelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moja plyta glowna :)

http://www.pronox.com/pbn/lista.html?actio...od&id_pro=15576

 

Patrzylem te GF 3Ti i sa rozne ale nie ma chyba na agp x 8 nie? I rozumiem ze polowac raczej na 64 bit nie 128 ? Czy zlapie w tej cenie 64MB/128 bit (bo ze 128 MB/128Bit nie upoluje to podejrzewalem)

 

 

EDIT: A i dobrze by bylo jakby byla taka zeby dalo sie ja jako tako podkrecic chocby co nieco :)

Edytowane przez leyus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moja plyta glowna :)

http://www.pronox.com/pbn/lista.html?actio...od&id_pro=15576

 

Patrzylem te GF 3Ti i sa rozne ale nie ma chyba na agp x 8 nie? I rozumiem ze polowac raczej na 64 bit nie 128 ? Czy zlapie w tej cenie 64MB/128 bit (bo ze 128 MB/128Bit nie upoluje to podejrzewalem)

EDIT: A i dobrze by bylo jakby byla taka zeby dalo sie ja jako tako podkrecic chocby co nieco :)

Hmm ... Nie wiem czy jest sens 64 bit brac ... Nie wiem jak tam jest z wydajnoscia, tylko zeby nie byla slabsza od mojej 2Ti ... :unsure:

 

 

Hmm .. Na allegro tylko 128bit widzialem ... i to w granicach 150 nawet i wiecej ...

Edytowane przez GaShKaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GaShKaS slabo patrzysz i za 110 mozna 128 bit upolowac nie byle jakie. Rzecz jasna nie na kup teraz z podswietlonych tematow. Skoro Athlona XP 1800+ upolowalem za 100 zl jakies 6 miesiecy temu :D Trzeba tlyko cierpliwie szukac :) Po drugie dla mnie ma sens, jak widac moj komp moze nie jest najnowszy ale jak dodam ze zasilacz jest chiefteca 350 W ramik Elixir, 400 mhz i woogle wszytsko staralem sie jak najlepsze kupwoac to jak widac nie inwestuje w lipe. A teraz celowo chce lipe, bo w gierki nei gram a ineresuje mnie tylko zeby ta jedna mi ruszyla. Wiec po co mam dawac wiecej niz wymagane minimum? grtafika w zasadzie przydaje sie tylk do gierek lub programow graficznych a ani jedno ani drugie mnie nieintersuje. Wiec jak mi ruszy naGF 3 64 MB 64 BIt AGP 4x GTA SA to taka wezme. chyba ze polecacie cos innego? Wazne zebym sie zmiescil w 90 zl, najlepiej juz z przesylka. A to czy jest sens czy nie ma zostawiam maniakom od gierek :)

 

 

EDIT

 

Wlasnie looknalem takiego Radka

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79415307

64 mb 128 bit, 60 zl , jak myslicie pociagnie mi GTA SA? Bo nie znam sie czy te Radki byly dobre 7500. A jak nie te to moze co z Radkow wybrac a nie z GF bo szczerze mowiac Radeonow jest znacznie wiecej na allegro, wiekszy wybor zdecydowanie

Edytowane przez leyus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale tak jak pisalem, ceizko bo malojest ich na allegro. A jak z Radeonami, co warto brac co nie. Bo siedze i polujue na te G3 Ti i nic :( wogole najblizsze licytacje za kilka dni a nic nowego nie wskakuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanx - ale raczej po dlugim polowaniu :( bo zwykle osiagaja ceny rzedu 110. No siedze i poluje ale jak sie dzis ani jutro nic nie trafi to co tanszego z Radkow? Bo wiem ze jakby sie trafil 8500, lub ewentualnie 9200Pro lub G 4 TI 4200 to brac ale z tanszych tkaich zebym bez problemu raczej kupil a zeby chodzilo GTA SA bo mi sie nie chce tyle siedziec i polowac. Na procka to moglem tyle siedziec bo za cene Athlona 1000 kupilem Athlona XP 1800+ :) LAe grafa to mi rybka.

 

 

EDIT: A do tego 8500 to tak jak GF 3 Ti raczej zadkei na allegro :(

Edytowane przez leyus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popoluje jeszcze do jutra na 8500 lub na 3 lub 4 Ti.

 

Rozgladalem sie i zauwazylem ze w tym przedziale cenowym moge bez problemu dostac:

Radek 7500

Geforce 4 MX440 64MB DDR/128bit (tylko nigdzie nie pisze jakie tu jest AGP pewnie wiec 4x)

 

Jak nie upoluje to co wziac? I csy pojdzie mi na tych kartach GTA SA (chyba direct x 9 musza obslugiwac zeby poszlo) bo co tu ukrywac na moim ATi Rage 128 32 MB nie idzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Caleb- z Twojej odpwoeidzi wnioskue ze nie wazne czy wezme Radka 7500 czy GF 4 MX czy wylapie cos lepszego i tak pojdzie? To wypas, popoluje na 8500 jak nie to biore tego Radka, jakos do radeonow mam wieksze zaufanie :) Dzieki za wszytskie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Geforce 4 MX440 64MB DDR/128bit (tylko nigdzie nie pisze jakie tu jest AGP pewnie wiec 4x)

Tą grafe to i mój 2pro by ją zjadł, bierz coś pokroju 2/3Ti albo 8500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej czyli zadnych MX, przymierzam sie do zakupu z ebay.com zobaczymy co z tego wyjdzie. Wtedy w tej granicy moze mi sie udac nawet 4 Ti. A cos nie widac tam 8500 za to mnostwo szajsowatego 9250, mnostwo moich kart aktualnych Ati Rage 128 32 MB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie sie zdolowac ? Zobaczcie co mi ucieklo na ebyau i za ile!!! http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=8743824792

9200 256 MB 128 bit - poszlo za 100 zl !!!! Dodaam ze przesylka do polski do 9-18 $, wiec maks 160 zl, bo za wczesnie dla mnie bylo i nie pomyslalem zeby wziac i sprzedac na allegro, stwierdilem ze potrzebna mi karta do 80-90 zl :( Sie zdolowalem. Taka okazja. Na www.skapiec.pl ta kart jest nowa za 400 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie sie zdolowac ? Zobaczcie co mi ucieklo na ebyau i za ile!!! http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=8743824792

9200 256 MB 128 bit - poszlo za 100 zl !!!! Dodaam ze przesylka do polski do 9-18 $, wiec maks 160 zl, bo za wczesnie dla mnie bylo i nie pomyslalem zeby wziac i sprzedac na allegro, stwierdilem ze potrzebna mi karta do 80-90 zl :( Sie zdolowalem. Taka okazja. Na www.skapiec.pl ta kart jest nowa za 400 zl.

A na allegro masz 128mb/128bit za 120 kup teraz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale przesylka ze stanow nie jest taka tania i wyjdzie praktycznie na to samo, zreszta jak bedziesz placil? bo jest pare opcji i do tego prowizja tez idzie (PP), najtaniej wyslac kase w kopercie jako list polecony ubezpieczony :D sam tak robilem ale kasa szla do Wielkiej Brytanii z USA nic nie kupowalem narazie, mozesz jeszcze zaplacic cło jezeli nalicza chociarz to raczej w paczkasz o wiekszej masie

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesylka ze stano 30-60 zl (9 $ list lub 18$ paczka), przypadku tego radeona 9600 nadal jestes okolo 100 zl do przodu!!!

 

Prowizja pay pal placisz tylko jak jestes sprzedajacym nie jak kupujacym z tego co wiem, a tak jak piszesz list polecony ubezpieczony i po klopocie.

 

Clo przy paczach <1.8 kg a razczej grafa nie wazy ponad 1.8.

 

pentliczek - jak patrzylem na wielka brytanie to mniejszy wybor i torche drozej karty graficzne, nie wiem jak inne komponenty bo inne moga byc taniej. A jak z kosztami przesylki? Bede wdzieczny za info, moze bym wzial z tamtad.

 

Jak by nie patrzec zawsze na zakupach w USA wyjdze sie 30-50 zl taniej, a na nowych kompach mozna duuuuuuzo wiecej, nawet do tysiaca zlotych wyciagnac, tylko problem zaczyna sie z clem i przesylka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...