Skocz do zawartości
niko2003

Jak Zainstalować System Gdy Nie Ma Cdromu

Rekomendowane odpowiedzi

jak laptop ma możliwość startu czegoś z sieci to można

konieczna jest karta sieciowa opcja w BIOS startu systemu z sieci i specjalny BIOS karty sieciowej

to pierwsza możliwość druga to posiadanie komputera z zainstalowanym Win Serwer tu możliwość startu z sieci nie jest konieczna

możliwość trzecia kupno napędu CD na USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak laptop ma możliwość startu czegoś z sieci to można

konieczna jest karta sieciowa opcja w BIOS startu systemu z sieci i specjalny BIOS karty sieciowej

 

No ma coś takiego w Biose. Kolega mówił, ze kiedyś zrobił jakąś dyskietke i z niej jakoś magicznie system sie instalował!

 

Coś chyba muszę u siebie zrobić, aby potem włożyć tą dyskietkę tutaj.

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jakiego windowsa. Np. 98 mozesz skopiowac na dysk D,potem odpalic dosa ze startowej dyskietki, wejsc na D do katalogu gdzie jest winda,wpis setup /is system sie wgrywa =]

ale zeby skopiowac to potrzebuje cdrom:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robisz tak:

sciagasz ze strony www.bootdisk.com obraz dyskietki startowej - ma smartdrv. przegrywasz plii instalacyjne na partycje nie systenowa (np. D:). uruchamaisz koma z dyskietki, wchodzisz do katalogu z plikiami instalacyjnymi i pozniej do i386, wpisujesz winnt i uruchama sie instalator w ktorym mozesz sformatowac dysk C: ot i cala historyja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak chciałem tak zainstalować tak windowsa to na początku wyskakiwał mi komunikat że instalator nie znalazł jakiegoś programu smartdrive czy czegoś takiego i że to znacznie przyśpiesza instalację windows i skutek taki że widows instalował się w nieskończoność kopiowanie plików instalacyjnych nigdy się nie kończyło .. no i nie zainstalowałem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...