Skocz do zawartości
iver87

Amd 64 Bit Sempron + Plyta

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w nastepnym tygodniu mam zamiar zakupic zestaw plyta + cpu

na tej plycie mam chce zamontowac dwie kosci ddr 512 pc 400 , plyta musi miec pci express pod karty graficzne , lan oraz audio , oraz zintegrowaną karte graf (sprzedaje 9500 pro , kaska potrzebna ;) ) + procesor zastanawiam sie nad amd sempron 64 bit 2500 1,4 ghz , ogolnie potrzebuje procesor który bedzie sie dobrze kręcił , napewno wydajniejszy po podkreceniu od mojego durona 2,3 ghz , sam nie wiem co wybrac :/

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

w nastepnym tygodniu mam zamiar zakupic zestaw plyta + cpu

na tej plycie mam chce zamontowac dwie kosci ddr 512 pc 400 , plyta musi miec pci express pod karty graficzne , lan oraz audio , oraz zintegrowaną karte graf (sprzedaje 9500 pro , kaska potrzebna ) + procesor zastanawiam sie nad amd sempron 64 bit 2500 1,4 ghz , ogolnie potrzebuje procesor który bedzie sie dobrze kręcił , napewno wydajniejszy po podkreceniu od mojego durona 2,3 ghz , sam nie wiem co wybrac :/

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sempron 3000+ s939 + ASRock 939Dual SATA2

Mam taki zestaw i sempron idzie na 9*274 (blokada w biosie - jak zainstaluje OCWB2 bedzie wiecej) na standardowym napieciu przy temp w stresie (zaleznej od obrotów wentylatora) 40st. (MAX obr), 47st. (MIN obr).

Poza tym kupujac ten zestaw nie bedziesz musiał sprzedawac grafy bo płyta ma i AGP i PCI-E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

jezeli chce sprzedac grafe to juz bardziej polecam tego biostara z serii tforce opis tu http://pclab.pl/art17637.html bo na tym w miare podkreci proca bo plyta ma opcje zmiany napiec na proca pamieci i inne [ciach!]ly a gigashit tego nie ma ale ja na jego miejscu bralbym asrocka wraz z sempem i nie sprzedawal na razie grafy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko jak chcesz to se kup cole i frytki :/ :/

 

plytka musi miec 3 pci jedno na dvb i dwa na dodatkowe karty sieciowe

 

sam juz nie wiem na co to zamienic i czy oplaca mi sie sprzedac 9500 pro :/ i uzbierac pieniadze na cos na pci-e , do wydania mam 800 zł , co wziazc w tym wypadku? ( płyta + procesor )

Edytowane przez iver87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

mowie ci bierz tego asrocka i sempa na 939 a napewno sie nie zawiedziesz a tak na marginesie to po co ci az 3 sieciowki w kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz semprona i asrocka (on ma 3 PCI skoro tak bardzo Ci zalezy). Z dostawą pod dom wyjdzie Ci 610 zł (jesli zamawiał bedziesz z apollo.pl) i na dodatek oszczedzisz grafe a z czasem jak dozbierasz kasy to kupisz coś na pcie.

Edytowane przez guziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...