Skocz do zawartości
finalcell

Szum W Głośnikach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zakupiłem sobie głośniki ALTEC MX-5021 i mam z nimi problem duży ponieważ z satelit wydobywa się szum który jest nie do zniesienia i nie wiem czego to jest wina głośników taki ich urok ale wątpie bo one powinny siedzieć cicho jak nic nie gra ( i za tą kase powinny grać znakomicie) czy karty dźwiękowej mam SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Eee najłatwiesze rozwiązanie kup SB Live! :) A tak serio to update driverów powinien pomóc. Jak nie to penie jak jush tu mówiono masz wlaczone jakies wyjscia "dziwne" line-in, aux i jakies [ciach!]ly, wylacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem ostatnio jak zakryłem ręką głośniki wysokotonowe to przestało więc jak myślicie wina dźwiękowej czy głośników bo jest to dziwne chyba że głośnik wydaje dźwięk jak nic nie gra i tylko ten albo jak gra mi coś co nie ma wysokich to ciągle słysze ten irytujący szum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jeszcze kwestia głośności tego szumu. Twoje głośniki mają odstęp sygnał-szum na poziomie 80 dB a to nie jest zachwycający wynik... więc możliwe, że one po prostu tak mają. Spróbuj określić głośnośc tego szumu. S/N 80dB nie powiniem bardzo przeszkadzać, ale to zależy od człowieka - każdy słyszy inaczej. \

Oddaj na gwarancję, a jeżeli zostanie odrzucona, to może dogadasz się ze sprzedawcą i zamienisz na inne głośniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...