Skocz do zawartości
mkwd40

Nowy Water Cooling.

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba oczywiste ze środkowy. :mur:

oj pospieszyles sie kolego ;)

 

tez zawsze tak myslałem, ale kułde testy mowia ze lepiej jest zatkac boczny :blink: jakas sciema, nie chce mi sie wierzyc, ale jak te testy robil fiero (cos gdzies kiedys było, ze jada do jet-pc) to chyba wiarygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj pospieszyles sie kolego ;)

 

tez zawsze tak myslałem, ale kułde testy mowia ze lepiej jest zatkac boczny :blink: jakas sciema, nie chce mi sie wierzyc, ale jak te testy robil fiero (cos gdzies kiedys było, ze jada do jet-pc) to chyba wiarygodne.

No jezeli wiarygodne testy to potwierdzają to chyba nie zaprzecze. Ale jestem cieakaw o ile niby poprawia sie wydajnosc bloku zatykając boczny wlot.

Ja to chyba bym nie zatkał bocznego tylko z tego względu ze dziwnie taki blok wygląda. Różnice jednego stopnia moge przeboleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jezeli wiarygodne testy to potwierdzają to chyba nie zaprzecze. Ale jestem cieakaw o ile niby poprawia sie wydajnosc bloku zatykając boczny wlot.

Ja to chyba bym nie zatkał bocznego tylko z tego względu ze dziwnie taki blok wygląda. Różnice jednego stopnia moge przeboleć.

no wlasnie nie mam pewnosci czy wiarygodne testy, ale jezeli tak to bedemusial zmienic zdanie. Zobacz w opisie x3n na stronie jest podane C/W, mozna porowanac z testami na jet-pc (jezeli to jet-pc je robilo), no ale akuratc/w powinnno byc niezaleznym wyznancznikiem.........

 

mi w sumie jeden stopien tez nie robi, ale przetestuje, tak dla jasnosci.

Twoje testy pewnie nie wykarza roznicy.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na www.cpc.pl kiedys wyczytałem ze woda ma wlatywac dolnym :) Teraz pozkładałem wc i dzis wieczorem dam fotki. Korek kupiłem w OBI, kosztował az 3,99zł!! Ale za to jest chromowany ;) Zatkałem srodek.

Kupiłem jeszcze weze CellFast te z nowym logiem i musze powiedziec ze jestem rozczarowany... Lipa! Te co kupowałem wczesniej były o niebo lepsze! Te sie bardziej łamną i jak je sie juz wciągnie (cudem) na kruciec to juz sie nie da sciągnąć. Niby 10/11,5 a z są miejsze od tych co miałem wczesniej o ok 1mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są fotki,

bałagan w budzie musi być! Nie czepiajcie sie tego, kable chiefteca są naprawde długie.

Z daleka

Dołączona grafika

 

 

Bloczek CPU

http://img132.imageshack.us/my.php?image=10026054jz.jpg

 

Z profilu

http://img132.imageshack.us/my.php?image=10026061qu.jpg

 

Chłodnica z fiatrakiem z zasilacza Chieftec, niezła dmuchawa, chyba lepszy od papsta! Ale głosny..

http://img132.imageshack.us/my.php?image=10026070wg.jpg

 

Riva TNT tez załapała sie do kibla... I poszła z 125mhz na 200mhz na rdzeniu i z 135 do 166 na pamięciach ;)

Dołączona grafika

 

 

Sorry ze nie wszystkie foty sie wczytuja normalnie tylko trzeba przez link ale porombało mi sie przy kompiowaniu..

 

Teraz tempperatury:

Bez wentylatora stress na 2500mhz mam 46*C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź jakieś cybanty skombinuj bo aż mi się gorąco robi jak ty łączysz te rurki.

A ja nie widze takie potrzeby .... mam takie same kolanka (tzn ja mam trójnik) i nie widze sensu zakładania jeszcze opasek czy cybantów. Wąże sie trzymają naprawde mocno.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo widze ze tez masz nowe cellfasty. Czy toje tez były takie lipne?

Pompka od kad wstawiłem krucce dziwnie buczy jak by było w niej powietrze ale go niema, czy to normalne?

Moje cellfasty bynajmniej nie są nowe a tym bardziej nie są lipne. To najlepsze węże jakie trzymałem w łapach, a kupiłem je w maju zeszłego roku w OBI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...