Skocz do zawartości
Drozda

Pentagram Freezone Np-40 Cu

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkowincy NF3 bedą mieli problem - chłodzenie nie wejdzie. Dziś byłem w cooling PL i mi wsio powiedzieli...

Ale czy to czasem nie zalezy od danej plyty? co ma do tego chipset na jakim jest zrobiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozstaw mocowania... Cytuje ze strony Coolinga

 

Uwaga!

Radiator nie jest kompatybilny z płytami opartymi o chipsety nVidia nForce 4, gdyż posiada inny rozstaw otworów montażowych i ma za duże wymiary..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozstaw mocowania... Cytuje ze strony Coolinga

 

Uwaga!

Radiator nie jest kompatybilny z płytami opartymi o chipsety nVidia nForce 4, gdyż posiada inny rozstaw otworów montażowych i ma za duże wymiary..

nf4 czy nf3 w końcu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech Pentagram dał ciała wystarczyło dać dłuższe te blaszki mocujące i otwory wydłużyć. Byłaby regulacja i nie było by problemu z montażem.

Podajcie wymiary waszych otworów wokół NB na płytach i komu udało się to wcisnąć.

Abit KN8Ultra ok60mm (może 59, nie mam dojścia w kompie)

ASROCK 939 Dual Sata 2 ok 52mm

Abit NF7 ok59mm

Edytowane przez ajsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech Pentagram dał ciała wystarczyło dać dłuższe te blaszki mocujące i otwory wydłużyć. Byłaby regulacja i nie było by problemu z montażem.

Podajcie wymiary waszych otworów wokół NB na płytach i komu udało się to wcisnąć.

Abit KN8Ultra ok60mm (może 59, nie mam dojścia w kompie)

ASROCK 939 Dual Sata 2 ok 52mm

Abit NF7 ok59mm

Piszesz ze na NF7 pasuje, wiec moze to zakupie bo denerwuje mnie Zalman o ktorego ciagle wadzi Pentagram 92 Cu, montaz i demontaz zawsze przypomina droge przez pieklo... ale jeszcze musze to pomierzyc jak i co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

aha do płyty abita IC7 jest idealny całkowity brak kłopotów przy montarzu nawet w pionie

Ja mam na Abicie IC7-G i jestem zadowolony! :)

Ja także mam ABIT-a IC7 i zastanawiam się czy Pentagram nie będzie wadził o klips mocujący chłodzenie Arctic Cooling VGA Silencer Rev. 3 na karcie graficznej Radeon 9800 oraz jak sprawa będzie się przedstawiać w sytuacji, jeśli zdecydowałbym się na zakup dedykowanego wentlatora do Pentagrama??

 

A tak BTW, jeśli chodzi o cenę Pentagrama zarówno wersji Cu jak i Al to jest IMHO dość atrakcyjna, biorąc pod uwagę spodziewaną cenę coolerka SwifTech MCX159-Cu, na którego od dawna poluję. Niestety nie jest on dostępny w PL, a nie wiem jak i gdzie kupować zagranicą. Jeśli możecie doradzić jakis sprawdzony, bezpieczny i tani sposób takich zakupów to b. proszę o info.

Edytowane przez Palmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Ech Pentagram dał ciała wystarczyło dać dłuższe te blaszki mocujące i otwory wydłużyć. Byłaby regulacja i nie było by problemu z montażem.

Podajcie wymiary waszych otworów wokół NB na płytach i komu udało się to wcisnąć.

Abit KN8Ultra ok60mm (może 59, nie mam dojścia w kompie)

ASROCK 939 Dual Sata 2 ok 52mm

Abit NF7 ok59mm

Rozstaw otworów wszystkich podstwek

http://forum.dzikie.net/index.php?action=show_temat&id=15990

i kart graficznych

http://forum.dzikie.net/index.php?action=show_temat&id=16007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ci się chyba pomyliło odkiedy ktoś bedzie montowac pentagrama na procesor bo w linku podałeś strone z rostawami otworów montażowych w rużnych socketach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...