Skocz do zawartości
Kas

Problem Z Radeonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Moj problemik polega na tym ze po zainstlowaniu sterownikow system wykrywa mi dalej nieznane urzadzenie jako X800XT, pomimo tego ze zostala zainstalowana karta poprawnie. Mam jakby to powiedziec zdublowana karte. Spojzcie zreszta na screen.

 

http://img491.imageshack.us/my.php?image=screen0qm.jpg

 

Probowalem praktycznie wszystkiego, instalowalem na swiezo systemy XP i 2000, rozne wersje sterownikow, oczywiscie czyscilem stare driver cleanerem przed zainstalowaniem nowych i dalej sytuacja sie powtarza.

 

Przez caly problem ucieka mi troche punktow w 3D marku, gry sie dusza, i z kazdym uruchomieniem windy wyskakuje mi komunikat o znalezieniu nowego sprzetu.

 

Najsmieszniejsze jest to ze na sterownikach dostarczonyc przez ATI z grafa problem nie wystepuje, dzieje sie tak tylko jak zainstaluje nowsze sterowniki. Nizaleznie od tego czy pochodza bezposrednio do ATI czy sa modyfikowane jak np OMEGI.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasów radka 9500 (może wcześniej- starszych nie miałem) tak właśnie instalują się sterowniki do kart ati- system widzi jakby dwie karty- podstawową i secondary właśnie. "Dwie" karty w systemie- OK- to nie problem.

 

Drugi problem... hmmm... może jakiś konflikt radka z innym hardwarem? Spróbuj innych sterów do mobo- może to rozwiąże problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...