Skocz do zawartości
medievil

Alternatywa Dla Dzwiekowki Na Abicie

Rekomendowane odpowiedzi

mam abita nf7 bez S, chce kupic taka karte http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=63&products_id=243

bo ta na plycie cos zaczyna szwankowac (nie gra czasami jeden kanal i musze kombinacje robic)

Czy dzwiek z tej karty nie bedzie gorszy od tej zintegrowanej na plycie bo jezeli tak to pomysle nad czyms innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Mam SB 4.1 czyli taka alternatywa dla zinstegrowanej dzwiękówki, i musze powiedziec ze gra pięknie :D jakośc dzwięku jest bardzo dobra, dzwięk czysty bez zakłuceń, kolega ma SB audigy 2 ZS i nie widze zbytniej różnicy :lol2: naprawde nie żartuje, a nawet w call of duty dzwięk u mnie jest bardziej realistyczny :blink: serio dziwne to ale prawdziwe :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam SB 4.1 czyli taka alternatywa dla zinstegrowanej dzwiękówki, i musze powiedziec ze gra pięknie :D jakośc dzwięku jest bardzo dobra, dzwięk czysty bez zakłuceń, kolega ma SB audigy 2 ZS i nie widze zbytniej różnicy :lol2: naprawde nie żartuje, a nawet w call of duty dzwięk u mnie jest bardziej realistyczny :blink: serio dziwne to ale prawdziwe :wink:

Kwestia głośników może być efektem tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na wspomnianego Abita NF-7 rev2.0 jakies dwa miesiace temu zakupilem Audigy2 OEM i co do jakosci dzwieku plus EAX jestem zadowolony ale to tyle :mur: wieczne klopoty z prawidlowym dzialaniem sterownikow, strasznie ciche wejscei mikrofonowe ( w porownaniu do dzwiekowki na abicie Audigy2 to szajs :F), olanie przez Creativa pomocy technicznej dla produktow OEM i pewnie jeszcze pare drobiazgow. Takze ja odradzam Audigy2 OEM na Abita zwlaszcza dla ludzikow ktorzy graja co nie co i chca podlaczyc porzadny headset. Wiem ze problem z wejsciem mikrofonowym to nie jest odosobniony przypadek . to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A głośniki kumpla??

głośniki kumpla to Creative T5900 tez fajne ale cos zaczeły leciutko charczec nie graja tak czysto, ale mimo wszytsko tez są kozackie

 

p.s i jeszcze przyczepie sie tego Call of duty.... no nie wiem ale ma wszytsko lepsze (głośniki,karte muzyczną) i jednak przy jakims wybuchu nie ma fajnego efektu jak u mnie :wink:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...