Skocz do zawartości
Marek322

Czy Amd Duron 1800 Jest Wydajny ?

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie o amd athlon 1800mhz ???

Zależy mi by był wydajny w grach ???

Acha i jak bezpiecznie zrobić moda by było 256kb l2 cache ??

jakiś instruktaż w formie obrazków ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duron w grach będzie mało wydajny. już lepiej weź jakiegos athlona xp, lub semprona, a najlepiej bartona. a co do moda 256 kb l2 to rozejrzyj się po forum, użyj opcji szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest athlon 2000 thoroughbred, spokojnie pociśniesz z niego 1.8 ghz, a nawet niepodkręcany będzie wydajniejszy od durona. lub ew. taki sempron na fsb 166. Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dualBIOS to fajna rzecz dla ludzi DUZO bawiących się w zmienianie biosu i lubiących "grzebać" w płytce. Jest to jakies zabezpieczenie przed awarią, ale są chyba płyty, które potrafią odtworzyć zawartośc kości eprom z płyty cd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha i czy są płyty do socket a z ratunkowym biosem ?? dual bios ?? bo nie mogę takiej znaleźć ??? jak co to proszę o link ???

Miałem TAKĄ, ale przed świętami zgasła :sad:

 

Szukaj na allegro bo z nową to już duuuuuuuży problem.

 

Podobno jest TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!

Przecież sempy są mniej wydajne od duronów-mało o tym rozgłosu było? Poza tym z durnia 1800 można w łatwy sposób zrobić athlona 2200 poprzez odblokowanie pamięci podręcznej a później kręcić przynajmniej do Athlona 2800 (gdzieś 2,27 GHz) a wtedy Semp 2800 zostaje daleko we wstecznym lusterku-więc o czym Wy mówicie?Krew zalewa jak się czyta takie bzdury-mącicie tylko zamiast siedzieć cicho jak nie macie większego doświadczenia w danym temacie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...