Skocz do zawartości
adam16v

Jakiej Firmy Masz Procesor?

Jakiej firmy masz procesor?  

448 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Producent procesora

    • AMD
      339
    • INTEL
      106
    • INNY
      3


Rekomendowane odpowiedzi

3 Intela i jeden AMD. Dorzuccie jeszcze jeszcze 3 moje brakujace glosy do ankiety ;)

 

Sama ankieta w zasadzie nie ma sensu. Na tym forum wypadnie pewnie na korzysc AMD ze wzgledu na ich ostatnie popisy.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD jest więcej ze względu na cenę!! Intel jest bardziej przyszłościowy ze względu na to że praktycznie już leci na jednej podstawce. A AMD co chwile kombinuje. Ja mam Intela i nie narzekam!! :)

:blink:

 

 

 

2x intel

1xamd

głosowałem na amd z racji tego ze na nim spedzam najwiecej czasu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przesiadłem najpierw z PentiumaIV2.4@3.4GHz na Semprona 2800@2.4GHz. Już wtedy odczułem poprawę wydajności. Teraz mam Athlona@2.9GHz i w najbliższym czasie nie zmienię go na nicinnego. Poprostu demon :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Intel jak w podpisie

po przesiadce z Bartona (2500+@2400MHz) OGROMNY wzrost wydajnosci (w 3D Max nawet do 200%)

plus calkiem przyjemne podkrecanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem od I8086 był też jeden AMD 486DX2 (Ale on wtedy wymiatał :rolleyes: ) a później już tylko intele.

Teraz w domciu P4-2,2G@2.8 a w firmie to co w sigu. Dlaczego intele? -posiadam pomiarówkę a tego typu aparaciki

jakoś lepiej z intelem się dogadują. Co do gier (komp w domu) jednak jestem za AMD lepiej to działa.w grach ale

ja mało pogrywam a dzieciakom złożę jakiegoś AMD.(będzie spokój z ciągłą walką o klawę i myche). B)

 

ps. Tylko ze względu na pracę głosuję na Intela, prywatnie oba procki są ok, oczywiście w zależności od zadań które

mają do wykonania. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3000+

Nażeczona: AMD XP 2400+

Ojciec: CELERON 2.66GHz s775

Serwer: INTEL PENTIUM II

 

Jak by nie patrzeć 2-2 :D ale osobiście jestem w strone AMD.

Najtańszy nowy INTEL PENTIUM 4 na s 775 = 700zł ... to chore ...

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam

 

serwer

amd 486 dx4 100mhz

 

mój via c3 800mhz (i to zaznaczyłem :P )

brat cel 2.7 (ten stary co ma 128kb cathe)

siostra do spółki z ojcem cel 266@400

u babci (jak sie nudze :P ) amd k6 266@350 (czasem w cs sie gra z botami (shit !!ale chodzi) czasem jak jest jakiś rodzinny zjazd to heroes 1,2,3,4 sie gra)

no i to chyba wszystkie , do tego lada moment sprzedam mojego via i będzie sempron :P chyba już wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 3 procek AMD, 1,7+palomino (szkoda słów), 2200+semp ( 2Ghz przy 1,7v :blink: ) i teraz 1,7+JIUHB@ 2,5Ghz i to jest to :D

 

A szczerze to jestem zwolennikiem AMD ze względu na przystępną cene i możliwości o/c. Hmm do intele jakoś nie mam urazu ale te ceny mnie odstraszają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

AMD jest więcej ze względu na cenę!! Intel jest bardziej przyszłościowy ze względu na to że praktycznie już leci na jednej podstawce. A AMD co chwile kombinuje.

Raczej odwrotnie. Zobacz sobie na działy, do AMD są dwa, w których są dwie i trzy podstawki, razem pięć. A intel, nawet liczyć mi sie niechce. Ja miałem jakieś coś najpierw (chyba intel), potem P2 400mhz, A1600+ i to co teraz. I jestem z AMD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej odwrotnie. Zobacz sobie na działy, do AMD są dwa, w których są dwie i trzy podstawki, razem pięć. A intel, nawet liczyć mi sie niechce. Ja miałem jakieś coś najpierw (chyba intel), potem P2 400mhz, A1600+ i to co teraz. I jestem z AMD :D

ok ok ale odkad jest 775 to o zmianie socketu nawet nie slyszymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

ok ok ale odkad jest 775 to o zmianie socketu nawet nie slyszymy :)

Też sie mylisz, niedługo wychodzą nowe procki a co za tym idzie to nowa platforma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze podstawki nie zmienia, jak sie nagle okazuje ze starsze chpsety nie zabardzo nowe procki obsluguja :/

juz bym wolal zmiane podstawki aby uniknac chaosu i problemow w stylu wymienilem stary procesor na najowszy pdstawka ta sama a nie dziala :/

Edytowane przez Wolan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...