Skocz do zawartości
guziq

6600ge@gt Vs. 6800gs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Stoje obecnie przed dylematem:

czy lepiej posiedziec jeszcze troche na GF2MX400, dozbierac kasy, poczekać aż znowu pojawią sie 6800GS za 750zl i ja kupic czy lepiej kupic 6600GE@GT za 450zł i siedziec na nim jakies pół roku i zmienic???

Czy 6600GT pociągnie WSZYSTKIE obecnie istniejace gry w 1024*768 (taka maksymalnie rozdziałke obsługuje mój monitor) z detalami na absolutny MAX (oczywsicie bez AA i AF)???

Edytowane przez guziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz karte na pol roku to kup 6600ge@gt a jak na dluzej to 6800Gs.Mozna tez poczekac przecie niedlugo wychodza X1900,GF7900 to moze ceny dzisejszych kart spadna i wtedy mozna kupic cos lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Stoje obecnie przed dylematem:

czy lepiej posiedziec jeszcze troche na GF2MX400, dozbierac kasy, poczekać aż znowu pojawią sie 6800GS za 750zl i ja kupic czy lepiej kupic 6600GE@GT za 450zł i siedziec na nim jakies pół roku i zmienic???

Czy 6600GT pociągnie WSZYSTKIE obecnie istniejace gry w 1024*768 (taka maksymalnie rozdziałke obsługuje mój monitor) z detalami na absolutny MAX (oczywsicie bez AA i AF)???

najlepiej sobie kup X800GTO 256/256 670zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...