Skocz do zawartości
s0lid

Potrzebny Zaufany Allegrowicz Z Kontem Pay Pal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pomocy jakiegoś zaufanego allegrowicza, gdyz ktoś mi ma przelać drobą sume zza granicy, niestety bez konta PayPal tego nie zrobi, bo prowizja wyniesie wiecej niz sam przelew. Czy jest ktoś, kto mógłby mi pomoc? Sprobuje się jakos wynagrodzić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze w tym temacie żeby nie zakładać nowego :)

 

Otóż potrzebuje jakiegoś uczciwego użytkownika który posiada konto peypal który prześle pewną kwotę pieniężną, bo niestety ja mam jakiś limit :?

 

Oczywiście ja najpierw prześle pieniądze na konto :)

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze w tym temacie żeby nie zakładać nowego :)

 

Otóż potrzebuje jakiegoś uczciwego użytkownika który posiada konto peypal który prześle pewną kwotę pieniężną, bo niestety ja mam jakiś limit :?

 

Oczywiście ja najpierw prześle pieniądze na konto :)

masz limit bo nie zweryfikowales karty. Spojrz na wyciag (historie operacji) i poszukaj blokady z paypala - w polu "tytulem bedziesz mial kod, ktory trzeba podac w systemie paypala. Jak mozesz to powiedz jaka masz karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile $ ?

25€

 

 

masz limit bo nie zweryfikowales karty. Spojrz na wyciag (historie operacji) i poszukaj blokady z paypala - w polu "tytulem bedziesz mial kod, ktory trzeba podac w systemie paypala. Jak mozesz to powiedz jaka masz karte

Wiem ale żeby zweryfikować muszę poczekać 1 miesiąc a ja musze już zapłacić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie to wprowadzili :P. Czesto korzystam z paypala i przy zakupach na duze sumy czasem przy bezposrednim sciaganiu z konta tracilem przez zmiane waluty. Teraz bede przelewac na konto paypal bo tam chyba da sie pozamieniac odrazu na baksy, co nie? Wtedy odpadl by problemik ;)

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem ciekaw jak to rozwiązali - próbował już ktoś?

Bo na mój zdrowy rozsądek, to raczej pieniądze będą a koncie PP w zł, dopiero przy przesłaniu do sprzedawcy zostaną przeliczone przez stawkę powiedzmy dolara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...