Skocz do zawartości
DeKriss

Ecs P6set-ml V1.4 Pytanie Techniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Mam z odzysku płytę ECS P6SET-ML v1.4D (może być tożsama z PCChips M741LRT ale niekoniecznie - oznaczenie Xcel2000 na radiatorze chipsetu wskazuje, że to niby PCChips ale oznaczenie wersji 1.4D - moim zdaniem mówi, że to ewidentnie ECS. PCChips wychodził w wersji od 3.1). Moje pytenie dotyczy strony czysto technicznej - a dokładniej budowy płyty. Otóż moja płyta ma wylutowane dwa kondensatory, odpowiednio: EC32, który znajduje się pomiędzy złączami PGA370 i SLOT1, w górnej części płyty koło oznaczenia SL1 i pinów J20 i EC30, ten znajduje się w środkowej części złącza DIMM1 zaraz obok gdniazda procesora PGA370. Jeżeli ktoś ma taką płytę to prosiłbym o podanie pojemności i voltarzu tych kondensatorów. Poza tym na płycie brakuje kości biosu - prosiłbym również o podanie jaka kość powinna znaleźć się w podstawce DIL.

 

Aha... rzecz bardzo ważna - oznaczenie wersji płyty ECS P6SET-ML v1.4 znajduje się w górnym lewym rogu, zaraz nad złączami PS2.

 

Z góru dziękuję za pomoc.

post-130418-1137333745_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że to płyta ECSa. A na kondensatorkach nic nie pisze o V ani pojemności?

A tak na marginesie to fajna płytka, slot1 i socket 370 :) tylko pci troche mało :?

snoopy niemożliwe żeby nic nie pisało o pojemności i voltarzu - jeżeli masz taką płytę to sprawdź raz jeszcze - interesują mnie wartości wyrażaone w uF i V (przy czy zakładam, że napięcie będzie najprawdopodobniej 6.3V), poza tym jaka na tej płycie jkesto kość biosu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie, chodziło mi o to że na kondensatorach zawsze powinno coś pisać.

Stary ale tych kondensatorów tam nie ma. Sądzę, że ktoś wcześniej wylutował te kondensatowy w celu ich wymiany i nie zdąrzył tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...