Skocz do zawartości
k2

Pamięci Supertalent

Rekomendowane odpowiedzi

to nie są te pamiatki ? http://www.cooltechzone.com/index.php?opti...sk=view&id=1046 albo tu http://www.overclockercafe.com/Reviews/mem...PC3200/pg2.html

przecie to są bardzo drogie pamięci?? coś tu nie gra chyba złą dali cenę albo to jakieć odrzuty które robią cl 2 ale kiepsko sie kręcą??

Edytowane przez Piotr_the

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie beda te pamieci co na zdjeciu podanym przez sirius, Ultra robie tez baaardzo podobne kostki , nawet pudelko podobne , ale timingi 2-3-2-5 na moelach i to pewnie bedzie to, nie ma cudow :(

 

zamowilem, ale wzialem odbior osobisty i wplata przy odbiorze, jak timingi i pudelko nie beda sie zgadzaly to nie wezme i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie beda te pamieci co na zdjeciu podanym przez sirius, Ultra robie tez baaardzo podobne kostki , nawet pudelko podobne , ale timingi 2-3-2-5 na moelach i to pewnie bedzie to, nie ma cudow :(

 

zamowilem, ale wzialem odbior osobisty i wplata przy odbiorze, jak timingi i pudelko nie beda sie zgadzaly to nie wezme i tyle

myslisz, że to te http://www.tigerdirect.com/applications/Se...=544684&CatId=0 jeżeli tak to też się raczej opłaca ale one podobno też są na samsungach tylko tcc4? :unsure: :wink:

poza tym na stronie sirius-a są w niebieskim opakowani tak jak te na tccd a te z gorszymi tymingami są w zielonym opakowaniu!!!

Edytowane przez Piotr_the

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie dostełem moje supertelenty, niestety ich za bardzo nie pomecze ze wzgedlu na FSB mojego juz sedziwego CPU, którego przez najbliższy rok nie zamierzam wymieniac bo w zupełnosci wystarcza.

Jutro jak bede miał czas postarm mi zmniejszyć Timeingi zobaczymy czy da rade.

 

Dołączona grafika

 

porzadnie zapakowane

 

Dołączona grafika

 

o dziwno radiatory to nie atrapy, sa dość cieżkie, do tego "nawet" maja styk z pamieciami, wiec moze coś dadza.

 

Dołączona grafika

 

a tu juz ST w swoim nowym domu.

 

MOJ KONFIG:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamięci kiepsko idą [zapewne] to chce nas zdjęciami przekupić :lol: :wink:

 

p.s. szkoda, że jesteś ze Szczecina... tak to możnaby potestować pamiątki u mnie :D

1. Jak zdjęcie od dołu??

2. tazikk Na fotce wybadaleś tylko CKM??? Niektórzy ludzie to rzeczywiście maja jakś manie... A jakbym miał na stołu chip-a to też zle??

Na dzwine rzeczy zwracasz uwage.

3. 'Xtreme Addict' nie wiem czy sie słabo kręca czy nie ale w porównaniu z moimi poprzednimi hinixami to jest o wilele lepiej

Jak na razie tyle udało mi sie z nich wycisnąć

 

Częstotliwości nie dam juz wiecej bo nie mam jak :(

Ale porównajac z ustawianiami standardowymi [mój poprzedni post], jest teraz dużo lepiej.

 

Screen.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mialem pamieci SUPERTALENT PC-3700 1gb 3.4.4.7@433 2.5.3.3.6@400 i powiem ze niema co sie podniecas nimi tak szybko jak je kupilem to tak szybko je sprzedalem to ze pisza tam na Alegro ze jest to jedna z najlepszych firm amerykanskich itp itp to tylko do sprzedania tego GOVNA lepiej trzymac sie sprawdzonych FIRM I PAMIECI.

A te pamiei widzialem tylko w 2 sklepach w NJ np.dlaczego COMPUSA albo Bestbuy tego niesprzedaja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mialem pamieci SUPERTALENT PC-3700 1gb 3.4.4.7@433 2.5.3.3.6@400 i powiem ze niema co sie podniecas nimi tak szybko jak je kupilem to tak szybko je sprzedalem to ze pisza tam na Alegro ze jest to jedna z najlepszych firm amerykanskich itp itp to tylko do sprzedania tego GOVNA lepiej trzymac sie sprawdzonych FIRM I PAMIECI.

A te pamiei widzialem tylko w 2 sklepach w NJ np.dlaczego COMPUSA albo Bestbuy tego niesprzedaja??

a ja powiem tak...

jak za 310zł sa niezłe... i nie ma co ich porónywac z pamieciami kosztujacych 450zł i wiecej.

Komp chodzi stabilnie na nich na ustwianiech ze screena powyzej, BF2 chodzi na max detalach z AA mimo proca [PIV 1.6a], a wszczesniej gralem na low i 800x600.

CZEGO WIECEJ OCZEKIWAŁEŚ PO TYCH PAMIECIACH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

chlopie moze dla ciebie starcza masz magistrale proca na 133 ustawiona i intela ale posiadaczy amd nie bawia wcale takie takty oni chca wiecej wiecej znacznie wiecej od pamieci dobrze krecace sie memki to podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh no jak masz wejście do SLOTÓW DIMM... z tej perspektywy, by dowiedziec sie co jestpod radiatorkami

probowalem, bo tez chcialem zobaczyc na jakich kosciach sa.

Niestery radiator zasłania, probowalem sciagnoc.

Wie ktoś jak to bezinwazyjnie zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

narazie nie wiem nic o tych pamieciach ale cl2 przy 400 mhz to robia goodramy które kosztoją 159 zł juz nie wspomne o samsungach uccc które nie robia moze cl2 ale przy cl3 mozna je mocno pogonić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak się składa że mam te kostki 2x512. Chodzą u mnie na Dual i po podkręceniu proca, a tym samym pamięci uzyskałem stabilny wynik 230MHz. Testów dokonałem program Super Pi i 3Dmark'05. Co do timingów to poszełem na całość i komp mi się zwiesił przez te szaleństwo :D , -reset biosu. z 2.5 3-3-8 zrobiłem 2 2-2-7 i el'[gluteus maximus] <_< ale na 2.5 3-3-7 i na 230 chodzą aż miodzio. Jak ktoś podciągnął je wyżej to niech pisze.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak się składa że mam te kostki 2x512. Chodzą u mnie na Dual i po podkręceniu proca, a tym samym pamięci uzyskałem stabilny wynik 230MHz. Testów dokonałem program Super Pi i 3Dmark'05. Co do timingów to poszełem na całość i komp mi się zwiesił przez te szaleństwo :D , -reset biosu. z 2.5 3-3-8 zrobiłem 2 2-2-7 i el'[gluteus maximus] <_< ale na 2.5 3-3-7 i na 230 chodzą aż miodzio. Jak ktoś podciągnął je wyżej to niech pisze.

 

Pzdr

 

dzieki za info :)

gdybys mogl to pobaw sie jeszcze troche tymi pamiatkami :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, niech ktoś mi powie cóż to za twór - 400Mhz CL2 512MB za 180zł?

 

http://allegro.pl/item88269077_cl_2_supert...ratis_cl_2.html

 

Czy mi się wydaje, czy te kostki są bardzo opłacalne? I czy ktoś wie coś nowego na temat kości SupetTalent? Pojawił się jakiś test, ktoś szerzej opisał gdzieś ich możliwości? Bo poza tym topic'iem to niczego nie znalazłem innego w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...