Skocz do zawartości
alepajonki

Tani Sposób Na Media Center

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1 : przed S-Video da sie emitowac obraz HD, w karcie ktora wczoraj otrzymalem jest normalnie w pudelku adapter ktory z jednej strony podpinas do karty (S-Video) a z 2 strony masz normalna koncowke component. Takze jest to mozliwe, nawet w laptopie ktory mialem bylo to mozliwe wlasnie za pomoca takiego adaptera.

S-video to jest standardowe zlacze i nie ma w nim sygnalo components, to co masz tylko przypomina gniazdko s-video, ale nim nie jest.

Po 2 : TV tradycyjnego NIE PODLACZYSZ przez DVI, ewentualnie TV LCD i tu faktycznie nie wszystko da sie dobrze podlaczyc. Znaczy dzialac to bedzie, gorzej z ustawieniem dobrej rozdzielczosci na wyswietlaczu - u mnie na Samsungu M51 rozdzielczosc ktora wypelniala ekran po brzegi to 1200x680 :blink: ale wtedy elegancko nic nie jest uciete.

Jesli sie nie da podlaczyc przez DVI to do czego sluzy gniazdko DVI w telewizorze, przykladowo w Toshiba 36FH73?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale wspomniany przez ciebie TV to HD, mi chodzilo o wiekszosc obecnie sprzedawanych w sklepach i starszych telewizorach czyli tradycyjne dajmy na to 100Hz odbiorniki.

A co do tego S-Video to podaje link do strony z ta karta http://allegro.pl/item90858474_gigabyte_ra...vat_lublin.html i jest wyraznie napisane : 1xDVI+1xD-Sub+1xS-Video. Zwracam tez uwage na pozycje wyposazenie - kabel HDTV. Na chwile obecna nie bardzo mam czas zeby poszukac ale postaram sie podrzucic jakies foto tej przejsciowki. I to bankowo jest S-Video, mam kabel S-Video-Euro i wszystko dziala jak marzenie takze nie ma chyba mowy o pomylce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wezmę coś takiego:

 

mobo:

Gigabyte GA-K8N51PVMT-9 [320 zł]

 

cpu:

AMD Sempron 2500+ 64bit bulk [260 zł]

 

cooler

AC Freezer 64 Pro [78 zł]

 

ram:

2x512 MB PDP Patriot CL 2.5 [354 zł]

 

hdd:

Samsung SpinPoint 250 GB SATA2&NCQ [399 zł]

 

dvd+rw:

BenQ 1650 [165 zł]

 

dvb-s:

SkyStar2 [249 zł]

 

obudowa:

Modecom Twins Micro 270W [179 zł]

 

I kolejne pytanie:

Czy do obudowy mATX mogę włożyć zwykły zasilacz ATX? Powiedzmy Tagan 330W?

 

Chciałbym zauważyć, że GA-K8N51PVMT-9 jest na Socket 939 a procesor wybrałeś na S 754. Najwolniejszy procesor na 939 to Sempron 3000+ ale obecnie jest niedostępny w Polsce (skończyły się zapasy i dystrybutorzy nie wiedzą czy i kiedy będą znowu dostępne i za ile). Po Sempronie najwolniejszy to A64 3000+ Venice.

Edytowane przez przemek860513

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...