Skocz do zawartości
cinek204

Moja Buda :) Komentujcie <---- Nowe Foty !

Rekomendowane odpowiedzi

niektórym rady w miłym tonie nie pomagają!! niektórzy muszą dostać po D... żeby zabrać sie do roboty!! mi to pomogło i już jestem na etapie o niebo dalej niż byłem wpadłem na kilka pomysłów i zamierzam przedstawić Wam je za jakiś czas (sesja is coming)! póki co cinek walcz bo moze coś z tego wyjdzie :)

 

 

PS Carl0s jest krytykiem (raczej typem krytyka) oni nigdy nie nie umieją bo tylko oceniają :D

Edytowane przez gRaBaRz.oS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja bez projektu :) ale mam nowe pomysły ..... ciąg dlaszy :) tylko mam problem z kablami od zasilacza miałem na nich peszel założony ale jest to zasztywne troche :/ poradzcie co byście promowali tutaj a co do waszych komentarzy :P nie biore tego do siebie tylko intresuje mnie wasze zdanie na temat tego co przedstawiam :) zauważcie iż mam 15 lat i robie wszystko własnoręcznie :) ważne że mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto zmaieszczam kolejna część foek dzisiejszej pracy :P

moim zamiarem było umieszczenie dysku na samej górze obudowy i by był widoczny zobaczcie co z tego wyszło...

ps. nie czepiajcie sie przedniego panela bo tak jak już pisałem bedzie on jeszcze raz malowany ... sorry za złą jakość fotek.

Dołączona grafika

 

a tutaj efekt podswietlania niestety moim aparatem nie wyszło za dobrze jutro zmienie te fotki na lepsze ( słabe podświetlenie bo jedna dioda :/ zabrakło mi led :P )

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

A tak nawiasem :)

dioda oswietlająca jest podłończona pod diody na panelu na tych szynach i tu rodzi sie pytanie jak mam podłączyć narazie tą jedną diode oświetlającą dysk pod diode od hdd ??? próbowałem połączyć i nici słabiutko świeci :/ proszę o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE...? Po co wyciąłeś ten otwór? Ma pokazywać, że masz dysk Maxtora? Zrób jakiegoś fajnego grila i wstaw tam wentyle. Cokolwiek, bo obecnie wygląda to beznadziejnie :/.

 

P.S. Co to za biały materiał w słoniki i serduszka? :D

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe niema to jak krytykujący którzy nie mają żadnego moda i niema sam się czym pochwalić :/ ale mniejsza z tym .... co do materiału to to jest twoja poduszka :) a co do dysku niem pokazywać że mam dysk maxtora tylko ma być to element ozdoby i zagospodarowania miejsca :P ale skoro nie rozumiesz to szkoda :/ a na grile i wentyle nadejdzie czas mam już na nie miejsce. zresztą niewiem czy je wstawie bo mam zamiar składać WC więc wszystko przed nami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym tam walnal gigantyczne radiatory wystajace ponad obudowe i je delikatnie podswietlil (tak mial chyba aerial w swojej budzie kiedys tyle ze bez swiatelka). Pracuj dalej zobaczymy co z tego wyjdzie. Wyjezdzam poswirowac na snowboardzie, powodzenia i owocnej pracy zycze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się odobiśnie zdaje, że wiedza Carl0s`a co do sprzętu była niedostateczna (od podpis o zdechłym dysku :lol: ) że musi na kimś się powyżywać... Może kiedyś domyśli się że zasilacz ważny jest...

 

Wracając do moda...

Mnie się nawet podoba... Jednak ta wyrwa na dysk... Koszmar... Zrób może takie pienterko (z blachy o 1cm szerszej niż dziura ukazująca dysk, i by było to podniesione o jakieś 0,5cm) potem wstaw tam diody

post-13552-1138097235_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie wiem po co pokazywać dysk? Gdybyś wstawił tam fany to temperatura w budzie by spadła fajnie by to wyglądało. Co do tego, że nie mam moda. Nie mam ponieważ układam sobie wszystko w głowie już od grudnia. Obecnie odpicowuje nagrzewniczkę do chłodzenia wodnego, a dzisiaj mam zamiar zrobić pełnowymiarowy model. Nie chce żeby mój mod był prowizorką. Aha i też mam 15 lat :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się odobiśnie zdaje, że wiedza Carl0s`a co do sprzętu była niedostateczna (od podpis o zdechłym dysku ) że musi na kimś się powyżywać... Może kiedyś domyśli się że zasilacz ważny jest...

A mozesz mi powiedziec co to ma do rzeczy ze mam taki sprzet? Co to ma do moda Cinka? nie kumam, i chyba ty do konca tez nie, a chciales bardzo zablysnac. Zasilacz jest OK, reszta mnie zadowala w stopniu wystarczajacym jak na moje potrzeby. Ponadto skoro czepiles sie wszystkiego od zdechlego dysku w dol, to wyjasnij mi co masz do mojego karabinku, lunety i amunicji? bo tego to juz wogole nie rozumiem.

 

wracajac do moda:

Ogolnie nie przemawia do mnie wystawianie dysku, no chyba zebys pokrywe maxtora zastapil plexi, to moglobybyc ciekawe. Ale skoro juz sie na to zdecydowales, to moze sprobuj podswietlic go albo krotkimi, 10cm katodami, albo bialymi led, bo te niebieskie nie uwidaczniaja go w pelni. No i tak jak sugerowal Melonowy, lepiej wygladaloby rozbudowane chlodzenie zasilacza, niz hdd.

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mysle ze ekspzycja dekla od HD-ka to nic ciekawego (wieje nuda), a otwieranie dysku w warunkach domowych to zabawa dla saperow. :lol:

Jak juz chcesz takie cos, to raczej naped cd z wycietym dachem. Kercaca sie plytka jest zawsze ciekawsza niz naklejki gwrancyjne, a zadanie nie jest szczegolnie trudne do wykonania.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyglupiaj sie, nie otwieraj tego dysku. Jak juz sklonny jestes zrobic tak jak napisalem, to kup jakiegos starocia na allegro i na nim eksperymentuj. Wydasz 20 PLN i nie bedzie placzu jak zdechnie, a za to bedziesz mogl podziwiac latajace glowice.

Pytanie zasadnicze brzmi: PO CO.

Ale rob jak uwazasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żartowałem z rozbieraniem dysków mam złe wsponienie jak raz rozkręciłem dysk to już nigd sie nie odpalił :) ale zrobie chyba tak jak mówiłeś albo zasilacz tam albo diody led białe :) zaraz zabieram sie do pracy zobacze jak bedzie wyglądać zasilacz tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe niema to jak krytykujący którzy nie mają żadnego moda i niema sam się czym pochwalić

Dowcip niepolega na tym by oceniali Ciebie mistrzowie i tylko ci co mają mody. Chodzi o to żeby efekt był zadowalający i żeby spotkał sięz pozytywnymi opiniami osób trzecich :D

 

PS: z tej budy można jeszcze coś wykrzesać, czekamy dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak wam pisałem obiecałem fotki nowe :)moim zamiarem było zrobienie jakiegoś panela sterująceg i mi sie udało ale jeszcze niejest w pełni skończony... do zrobienia panelu wykożystałem panel od magnetofonu , skruciłem go i gra gitara :) narazie na panelu znajduje się potencometr do regulacji diót boczny tych na szynach ( regulacja była konieczna ponieważ diody dawały mocno po oczach), przycisk wysuwający mego cd-roma oraz led podłączony pod cd-rom (świeci gdy czyta płyte), przełącznik metalowy 2 pozycyjny do wyłańczania oświetlenia hdd(tego górnego oświetlenia) :) oto fotki :)

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

a to moje plany na jutro może po jutrze co chce tu jeszcze dokończyć w tym panelu :)

Dołączona grafika

 

sorry za jakość fotek :/

Edytowane przez cinek204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...