Skocz do zawartości
kanathea

Tani Nowy Big Tower

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/show_item.php?item=82087962

 

Wczoraj zamowilem i dzisiaj doszly :) pozniej wrzoce zdjecia

 

__________

Edited:

 

Koszt wysylki przy 2 sztukach to 41,- pln (za pobraniem)

Przy wplacie na konto bedzie cos kolo 35,- pln

 

Z tego co sie dowiedzialem to buda wazy kolo 9kg przy wymiarach (620x390x190 - wys/gleb/szer) wymiary wnetrza (bez frontu)

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kanathea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój Phoenix który na razie przestał wygrzebywać się z popiołów ( ;] ) też kosztował 25zł a solidność wykonania godna chiefteca

tego typu budy to najlepszy materiał na moda

 

edit:

tylko że mój to atx :] imo bawienie się z at@atx jest chu** warte ;]

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie taką kupie. Potrzebna mi jest większa buda. Akurat jak ktoś ma "ograniczone" fundusze :wink:

 

 

Za jedną obudowe będzie razem 45zł? Jak wysylka za 2 kosztuje 40. Dobrze pisze?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JROX - Jak bierzesz 2 budy za pobraniem to placisz 41 zeta

 

Jak bierzesz inna opcje to spojrz sobie na cennik poczty polskiej bo nie wiem dokladnie jakie sa ceny w przypadku wiekszej badz mniejszej ilosci obudow

Edytowane przez kanathea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 kg? przy wysokosci jak napisal kolezka z aukcji 100 cm? To slabiutko, moja wazy 23 kg, a ledwo 65 cm ma. I widze ze panele boczne sciagaja sie z topem jako calosc. No i nie jest to ATX, kolejne przerobki... Koszta wzrastaja, bo potrzebny bedzie jakis szajsowaty ATX na dawce organow.Czyli w sumie za te pieniadze gra niewarta swieczki, za duzo przerabiania, a mozna upolowac w podobnej cenie ATX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 kg? przy wysokosci jak napisal kolezka z aukcji 100 cm? To slabiutko, moja wazy 23 kg, a ledwo 65 cm ma. I widze ze panele boczne sciagaja sie z topem jako calosc. No i nie jest to ATX, kolejne przerobki... Koszta wzrastaja, bo potrzebny bedzie jakis szajsowaty ATX na dawce organow.Czyli w sumie za te pieniadze gra niewarta swieczki, za duzo przerabiania, a mozna upolowac w podobnej cenie ATX.

nie marudź tyle ;]

liczy się zapał i chęć do roboty :] poza tym na takich budach człowiek się uczy. ja też robiłem kiedyś BT AT @ ATX (Mean Machine) ale co prawda dostałem go za friko :)

 

a co do "boków zdejmowanych razem z topem"... chyba oglądasz jakieś inne zdjęcia niżte co ja ;]

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przerabiałem Big Towera AT na ATX i okazało się że nie był ocynkowany co w moim przypadku miało kluczowe znaczenie... szkoda bo została mi z niego tylko kupa złomu. Wycofałem się bo w tarakcie modowania zaczeło mi się to coraz mniej podobać. TO NIE JEST TAKIE PROSTE JAK SIĘ WYDAJE :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie pochwale, ze kupilem Big Towera za 10zl - full ATX, wszystko w swietnym stanie w sklepie, ktory za chwile (tak mi sie wydaje) zbankrutuje. sprzedawca mowil ze nikt tego nie kupil od roku i za najnizsza cene puszcza bo duzo miejsca zajmuje (a sklep to wlasciwie budka).

zapraszam wszystkich do odwiedzania takich sklepikow na uboczu - naprawde ciekawe okazje mozna znalezc :)

btw.: ten sklepik byl tak ukryty ze podobno istnieje tam juz kilka lat a ja sie o nim dowiedzialem stosunkowo niedawno.

szukajcie a znajdziecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tak czuje ze spedze duzo czasu przy uzdatnianiu tej budy pod ATX.

Wsadzilem dzisiaj trupa (ABIT NF7 v 2.0) i raczej nie obejdzie przy rozwiercaniu wyszystkich nitow.

Bude bede musial rozebrac na czesci pierwsze i niepotrzebne czesci wywalic a czesc przeszczepic.

No nic zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;) mam nadzieje ze nie spieprze bo plany sa wielkie...

Edytowane przez kanathea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tak czuje ze spedze duzo czasu przy uzdatnianiu tej budy pod ATX.

Wsadzilem dzisiaj trupa (ABIT NF7 v 2.0) i raczej nie obejdzie przy rozwiercaniu wyszystkich nitow.

Bude bede musial rozebrac na czesci pierwsze i niepotrzebne czesci wywalic a czesc przeszczepic.

No nic zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;) mam nadzieje ze nie spieprze bo plany sa wielkie...

 

Tak przegladam to forum w poszukiwaniu ciekawych rozwiazan na modding mojej obudowy, kilkam tu i szok ..... ta sama buda co ja kupilem i chce ja zmodowac :D wiec bede mial gdzie wlepic fotki z mojego moddingu :D

 

 

OT:

a tak wogole to witam wszystkich. Moj pierwszy post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...