Skocz do zawartości
gRaBaRz.oS

Jak Pomalować Środek?

Rekomendowane odpowiedzi

zdj stare:

 

Dołączona grafika

 

 

 

już jest obecnie kilka rzeczy zmienione i chciałem zapytać na jaki kolor pomalować środek jeśli:

katody uv

kable ata uv blue

kabel fdd uv orange

wiatraczki jak wIdać :)

zasilacz w pomarańczu

Edytowane przez gRaBaRz.oS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie sami powazni ludzie :/

 

mnie sie podoba i to jest najważniejsze :)

 

czrny kolor mówisz? hmm....

 

PS nie buda dupiato pomalowana a zdjęcia dupiatej jakości :/

omg :blink: pytasz na forum na jaki kolor warto pomalować bude, temat co najmniej "wyzywający" w tym temacie, a ty ostatecznie się nad czarnym się zastanawiasz :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Tobie się będzie podobał to jest taki kolor żółto zielony śiwcący w UV. Napewno rozświetli tobie budę wewnątrz i nada bardzo kontrowersyjnego imagu!!! HIHI. Ja jestem zwolennikiem unikatów a co druga buda jest czarna w środku. Polecam też mat dlatego bo niewidać w środku tyle kurzu jak sie nazbiera. Pozdrawiam i nie martw się inymi(Tobie ma się podobac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grabarz, może zamiast malować spróbuj wykleić czymś ściany budy... Może znajdziesz jakiś ciekawy materiał, który dodatkowo wyciszy nieco hałas?

W sumie z tym wyklejeniem niezły pomysł tylko musi być na tyle plastyczna okleina żeby ulegała skurczeniu pod wpływem ciepła. Inaczej wyjdzie strasznie. Good idea :D Edytowane przez Patrox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z tym wyklejeniem niezły pomysł tylko musi być na tyle plastyczna okleina żeby ulegała termokurczliwości pod wpływem ciepła. Inaczej wyjdzie strasznie. God idea

Polska jezyka trudna jezyka, a angielska jeszcze lepszejsza co? termokurczliwosc pod wplywem ciepla mnie o glebe cisnela, niech mnie kule bija...

 

@grabarz. wez zalatw wzornik CMYK i poszukaj czegos takiego jak brudny zolty. Powinien podpasowac do zlota w podkladzie na zewnatrz, no i nie bedzie gryzl sie tak bardzo z pomaranczowymi wstawkami. Jak podpasuje to maluj tym kolorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty z przodu na panelu masz plexi? czy tylko zaślepki powyciągałeś?

NIe podoba mi się!

Wolę połączenia jednolite;

czerń-niebieski

czerń-czerwony

itd.

A taka choinka to fujjj:P

ciekawa jest tylko "faktura" jak uzyskałeś kolor budy taki hmm popękany?

ps. no offence to moje zdanie:P

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawa jest tylko "faktura" jak uzyskałeś kolor budy taki hmm popękany?

czytaj wyżej :D już kilka osób sie pytało dawałem odpowiedz :)

 

@ Carl0s no spoko ja źle przeczytałem porównam kolory i dam wam znać!!

 

PS już mam poprowadzone ładnie kabelki także bałaganu to już nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co cie Carlos na ten brudny zolty wzielo, w moim worklogu chyba tez mi doradzales zeby cos upackac takim kolorze na boku :P

Co do samego malowania wewnatrz - zgadzam sie z Carlosem, taki kolor bedzie tu pasowac. No zawsze pozostaje czarny mat - taki uniwersalny jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...