Skocz do zawartości
Baxter.wroc

Chifteck Big Tower

Rekomendowane odpowiedzi

Wentylator od proca bardzo ładnie się kontarsuje z wnetrzem obudowy. Okienko tylko zbyt małe i muszisz pospinac i ładnie poupinac kable. reszta super!!A co z przodem,nic nie masz zmodowane? :)

Okienke mi wystarcza... nie potrzebuje widziec wychodzacego kabla z CD anie z kieszeni.. uwage poswiecam płycie... a z spinaniem kabli to jeszcze poczekam.. niebawem chce zmienic plyte pod p4 i pci-e wtedy sie pobawie z ładnym upinaniem =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze bok z okienkiem jest ze sklepu kolorek zewnetrzny tez fabryczny. caly twoj mod sprowadza sie do pomalowania srodka i wrzuceniu kilku swiecidelek...

 

i pisze sie Chieftec

 

edit:

okienko http://www.angela.pl/index.php?action=Towa...z&id_towaru=533

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na NIE. wieś tańczy i śpiewa

imo 0 gustu, pomarańcz, czarny, niebieski, chieftecowy grafitowy i buda odpicowana tylko w środku. bleeee

Radek.. nie iem czy cos jeszcze robisz na tym forum oprucz kupiowania czyjis tekstów.. bardzo podobnie napisał "Parówkowy_Skrytożerca" który udzielak sie w temacie Stackera...

gdzie ty tez tam byłes :)

Edytowane przez Baxter.wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie mamy podobne gusta :]

powiem tak:

jak już zdecydowałeś się na pomarańcz to mogłeś dać także pomarańczowe wentyle i osłony na kable

a tym pomarańczowym mogłeś nawiązać do środka malując coś może na obudowie

okno jest okropne (przy okazji fabryczne)

w środku jest dośc abstrakcyjnie i zwariowanie i zupełnie odbiega to od stylistyki całej budy która sama w sobie jest elegancka

po prostu nie pasuje toto do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest fabryczne, 30 zl za bok to w sumie grosze a lepiej jeden miec caly jak by sie chcialo zakryc kiedys srodek kompa... jak zmienie płyte chce cos wiecej przerobic i zajac sie kablami i elementami dodarkowymi :) ro narazie jest pierwszy wzór a narazie niema sensu skoro zmieni sie i tak sporo... dadaje jeszcze jedna fotke mojego starego kompa :P

post-130634-1137852446_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejszę żeby właścicielowi się podobało, dobrze zauwazyliście że o gustach się nie rozmawia. Pewnie zdjęcia też robią swoje, nie pokazują wszystkiego. Baxtre zrób dokładniejsze zdjęcia, pospinaj choć prowizorycznie kable i pochwal się znów. Nie wymaga to wielu pracy a efekt może być dużo lepszy. Powodzenia i nie martw się gustami innych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie, ale ja widze stockowa bude z upakowanymi do srodka wszystkimi kolorami teczy na pomaranczowym tle.

Nawet kable nie sa poukladane, wszystkie elementy wydaja sie byc wziete kazdy z innej bajki.

To teraz sie nazywa modem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten pomaranczowy wewnatrz to sprowadzany z zagranicy :D ?

Poukladaj kabelki, zrob cos z tym oknem - bo takie z fabryki moze miec kazdy, dotnij cos, pomaluj. Poki co to dla mnie to jest stockowa buda z wymalowanym wnetrzem.

 

BTW - tez mam big typhoona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to stoi za szybą sklepu komputerowego i woła.. KLIENCIE SPÓJRZ... JAK KOLOROWO...

 

to nie jest mod obudowy.. tylko wystrój wnętrza... Dziwne są tendencje.. albo ktoś moduje bude a środek zostawia niewykońoczny.. albo nie rusza karoserii a dopieszcze silnik kolorowymi wiatraczkami :wink: heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten pomaranczowy wewnatrz to sprowadzany z zagranicy :D ?

Poukladaj kabelki, zrob cos z tym oknem - bo takie z fabryki moze miec kazdy, dotnij cos, pomaluj. Poki co to dla mnie to jest stockowa buda z wymalowanym wnetrzem.

 

BTW - tez mam big typhoona :P

Nie czepiaj się Baxtera tylko zobacz jak twój zgniły zielony wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty co adwokat jego jesteś?[...]

A Ty? - kurcze nie wiedzialem ze tylu adwokatow siedzi na tym forum :>

Jezeli melonowemu sie nie podoba ta buda to nic ci do tego moim zdaniem (a to ze jego wyglada jak wyglada) to kwestia gustu - A Ty na sile chcesz pokazac ze ten mod jest lepszy od moda melonowego. Mod to mod ale melonowy wlozyl wiecej pracy w swoja bude :F : Koniec OT'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty? - kurcze nie wiedzialem ze tylu adwokatow siedzi na tym forum :>

Jezeli melonowemu sie nie podoba ta buda to nic ci do tego moim zdaniem (a to ze jego wyglada jak wyglada) to kwestia gustu - A Ty na sile chcesz pokazac ze ten mod jest lepszy od moda melonowego. Mod to mod ale melonowy wlozyl wiecej pracy w swoja bude :F : Koniec OT'a

Nie mam nic do moda melonowego bo wole nie oceniać. Tylko nie lubię głupich aluzji!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]tylko zobacz jak twój zgniły zielony wygląda?

Samo sie napisalo ? :F Z tego cytatu mozna wywnioskowac ze nie jest to przychylne ustosunkowanie sie do pracy wlozonej przez melonowego - z reszta nie wazne...

Edytowane przez kanathea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, opanujcie sie, skad w was tyle nerwow? Poswieccie te energie na tworzenie a nie na gadanie. Ewentualnie zapraszam do mnie, przedyskutujemy to przy szklaneczce czegos (%) pysznego.

A na powaznie:

Patrox musisz nauczyc sie jednego. Przyjmowac krytyke. Ja potrafie sie przyznac do bledu, mimo ze mam ciety jezyk i swoje opinie glosze wszem i wobec, czy sie to komu podoba czy nie. Ale ty traktujesz kazde slowo bardzo emocjonalnie, a to nie jest zdrowe.

A co do przejawu mojej tworczosci. Nie zobaczysz tego zapewne nigdy, ja juz napisalem raz, ze aby wyrazic swoja opinie wcale nie musze udowadniac ze ja tez potrafie cos zmajstrowac. Po prostu nie pcham sie w dzialania o ktorych wiem ze nie mam umiejetnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _ANTEK_

Fotki nie sa rewelacyjne poniewarz były robione w pospiechu

 

po 1. jesteśmy w Polsce a tu pisze się "ponieważ"

 

po 2. jak masz robic w pospiechu to lepiej w ogole nie rob.

 

po 3. nie kazdy rodzi sie z dobrym gustem, trzeba pochwalic chlopaka za odwage i chec pochwalenia sie swoim "modem". Jak dla mnie to za kolorowo, nie komponuje sie to z powazna obudowa chiefteca. Porownam to do samochodow, to jest tak jakbys nauczepial neonow, spojlerow, zderzakow do Mercedesa S-Klasy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu ale zawrzalo od mojej wypowiedzi :wink:

Wracajac do tematu, moze jak ci nie idzie z srodkiem to wykombinuj cos na froncie obudowy ? Ostatnio bawilem sie pianka do izolacji okiennych itd, i musze stwierdzic ze to bardzo fajny material, ktory z powodzeniem kiedys w przyszlosci mam nadzieje wykorzystac.

 

@Patrox - bierzesz wszystkie uwagi zbyt do siebie, troche luzu i poczucia humoru, w twoim temacie z tego "importowanego lakieru" zrobil sie taki zarcik, poprostu kolor tej budy wewnatrz bardzo przypomina mi twoja.

Co do mojej obudowy, hmm jest jeszcze nie skonczona, cierpie teraz troche na lenia i brak kasy (kupilem ram :D ). Ale przed targami w kwietniu skoncze (I hope)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu ale zawrzalo od mojej wypowiedzi :wink:

Wracajac do tematu, moze jak ci nie idzie z srodkiem to wykombinuj cos na froncie obudowy ? Ostatnio bawilem sie pianka do izolacji okiennych itd, i musze stwierdzic ze to bardzo fajny material, ktory z powodzeniem kiedys w przyszlosci mam nadzieje wykorzystac.

 

@Patrox - bierzesz wszystkie uwagi zbyt do siebie, troche luzu i poczucia humoru, w twoim temacie z tego "importowanego lakieru" zrobil sie taki zarcik, poprostu kolor tej budy wewnatrz bardzo przypomina mi twoja.

Co do mojej obudowy, hmm jest jeszcze nie skonczona, cierpie teraz troche na lenia i brak kasy (kupilem ram :D ). Ale przed targami w kwietniu skoncze (I hope)

powodzenia i szybkiego zebrania kaski!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...