Skocz do zawartości
zwierzak07

Będzie Dobra?

Rekomendowane odpowiedzi

I tu masz racje może wyglądać jak choinka ale ja nie zamierzam stawiać w pokoju trumny i dlatego chciałbym thermaltaka ale jak zapytałem które ładniejsze to już nikt się nie odezwał :D

Np. to, co u mnie w podpisie. Nie odpustowa, też TT i bez problemu można dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho okrutnie odpustowo brzydkie sa te budy. Ja bym szukal czegos trzymajacego sie jednej konwencji stylistycznej. Imho najfajniejsze budy w tej cenie robi silverstone - jednak dla neiktorych tak ograniczona liczba kolorow i bajerow jest nie do przyjecia :)

 

male ot

ale apropos wyboru budy. Tzn ostatnio pomagalem staremu kumplowi z ktorym przez dlugi czas gralem dobrac czesci do kompa ktory sobie skladal wlasnie i pytal o rade (rozmowa toczyla sie na ircu). Mial okazje sciagnac czesci z usa, wiec raczej nie oszczedzal. No i zmeczony juz kilkugodzinna w sumie debata i opisywaniem czesto od podstaw na co zwracac uwage i jakie modele podzespolow ma brac pomyslalem "pytal mnie juz doslownie o wszystko a nie spytal o wybor budy?". No to pytam podstepnie "a buda? juz wybrales?". Na co ten odpowiada dumnie ze tak i zarzuca linkiem do sklepu z ktorego byla wiekszosc czesci. Moim oczom ukazal sie calkowicie z plexy zrobiony sunbeam w ktorym zastosowano bodaj 5 roznych kolorow oswietlenia (nie wspomne ze koles nie bral absolutnie pod uwage np zasilki z odpinanymi kablami , kolory napedow itd - 0 swiadomosci co to znaczy przezroczysta buda) no i te kolory :lol: skad bierze sie taki """gust""" ? :mur:

/ot (to nie ma nic wspolnego z opisywana w tym temacie buda, ale po czesci daje odpowiedz na pytanie "czy ktos w ogole kupuje takie obudowy?" :)

I tu masz racje postawienie jednkolorowego lub dwukolorowego pudła (szary + czarny lub srebrny + czarny ) jest dle mnie nie do przyjęcia.Źle by to wpływało na moje samopoczucie :razz: Coś musi rozświetlać mój pokój :lol:

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym przyniósł takie coś do domu, to moja żona najpierw by zaniemówiła, szczena przy podłodze. Po kilkunastu minutach jak by mi uwierzyła, że to nasz nowy komputer pewnie wywaliłaby mnie z domu razem z tym badziewiem ;)

 

zwierzak07, ty naprawdę chcesz kupić taką wieśniacką obudowę, czy to tylko prowokacja? Ze swojej strony polecam budy SilverStone, bardzo eleganckie i z klasą http://www.silverstonetek.com/product-case.htm

Edytowane przez Masaccio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoj gust i to jego sprawa jaka ma bude ktos woli szara bez bajerow a ktos woli TT z licznymi bajerami :D

 

pozatym ja kupilem swoja ze wzgledu na ilosc miejsca i przemyslany system chlodzenia a pozniej patrzylem na aspekt wizualny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoj gust i to jego sprawa jaka ma bude ktos woli szara bez bajerow a ktos woli TT z licznymi bajerami :D

 

pozatym ja kupilem swoja ze wzgledu na ilosc miejsca i przemyslany system chlodzenia a pozniej patrzylem na aspekt wizualny...

A możesz zapodać fotki jak to się u ciebie prezentuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 450 zł + koszty przesyłki (zalecam kuriera bo buda w pudle wazy prawie 20 kg a poczta polska nie dba o przesylki wiec nie warto ryzykowac)

 

jak wszystkie wiatraki sa ma min obrotach to ja slysze tylko prace dysku i grafiki :D , a jak wszystko ma max to istna burza a tamp wtedy spada i spada :D dlatego najlepiej jest znalezc zloty srodek i ustawic wszysko w.g wlasnego uznania i jest git

 

PS; z racji tego ze posiadam niebieski model ( czarnych nie bylo :/ ) pokusilem sie o male modyfikacje :

wszystkie wiatraki wymienilem na podswietlane thermaltake do tego 2 katody i uzyskalem calkiem ciekawy efekt :)

AAA jeszcze jedno jak ci się ją udało kupić za 450zł?? :blink:

 

 

A to już do Masaccio:Jak będe chciał pochować w czymś mojego psa jak zdechnie to napewno rozglądnem sie za SilverStonem :wink:

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie tę wieśniacką budę jak będziesz szczęśliwy, ja już napisałem co o tym myślę, co by myślała moja kobieta, a psa nie mam, ale jakby żył to pewnie zrobiłby sobie z tej budy pisuar.

Tak w ogóle to masz dziewczynę, może jej się poradź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie tę wieśniacką budę jak będziesz szczęśliwy, ja już napisałem co o tym myślę, co by myślała moja kobieta, a psa nie mam, ale jakby żył to pewnie zrobiłby sobie z tej budy pisuar.

Tak w ogóle to masz dziewczynę, może jej się poradź.

A kupie sobie i będe szczęśliwy a zadnie twojej kobiety to mnie już najmniej obchodzi.A czy mam dziewczyny to już moja sprawa B)

 

I nie pytam się czy ona wam się podoba czy nie mo to u mnioe będzie stała tylko czy jest dobra

Edytowane przez zwierzak07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

A ja znalazłem Antec Sonata II za 450 zł na pixmanii i chyba ja wezme, z takim zasilaczem za taka cene... za 300-350 zł są normalne anteki i 350W psu... wiec po co kupowac badziew...

skoro za jednym zamachem mozna rozwiazac sprawe case i psu na lata

 

http://www.pixmania.com/pl/pl/antec/283/marque.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a co pytania gdzie kupilem za 450 zł swojego TT, to sprawa jest prosta , gosc wystawil kilka nowych produktow TT, wsrod nich byla ta obudowa aukcja zaczela sie od zeta wiec zapytalem sie za ile od reki-450 zł is ei zgodzilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

kiepsko, nie ma nic... proline z zasilaczami ma, tanio to tylko mcs.pc.pl.. poza tym chieftec nieciekawy jakiś taki, powinni nowe modele wprowadzic, unowoczesniony dragon itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...