Skocz do zawartości
Pico_pl

Mój Modzik In Progess... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Niestetty nie posiadam aparatu cyfrowego, jedynie aprat w moim telefeonie mnie ratuje

Temat mojego moda to Resident Evil a doglebniej Umbrella Corporation

Jak narazie zostały powycinane okna, Teraz oczekuje na chlodzenie wodne i dremela( potrzebny mi jest do wykonania rezerwuaru :) ) niedlugo nastepne fotki postepu mojej pracy

Oto pierwsza fotka:

Dołączona grafika

 

 

 

24.01.2006

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Pico_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedz po nim tak. Przedwczoraj dolaczyl i juz jednak cos pokazal i nie zaklada nieprzemyslanych tematow z ktorych nic nie wynika. Wiec moze z objeżdzaniem poczekajmy az cos spartoli (@Pico_pl: osobiscie nie zycze ci tego)

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jakos pokazac te obudowe w stanie oryginalnym? (link do aukcji, zdjecia z netu, cokolwiek)?

Chcialbym zobaczyc z czym pracujesz.

Ze zdjecia widac ze juz jest wstepnie oszlifowana?

No ja w kazdym razie zycze Ci powodzenia w pracach, jak tylko bedzie okazja, to pokazuj co zrobiles.

Keep working!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie mam fotek ona byla srebrna, kupilem ja jakies 2 lata temu w stanach ma wyje** przedni panel, przynajmniej nigdzie jeszcze takiego w polsce nie widzialem, aktualnie panel schnie po malowaniu, jak go zloze to zamieszcze fotki :)

 

znalazlem na komie jedna :

Dołączona grafika

Edytowane przez Pico_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta umbrela korporejszyn to bedzie tylko kształ okna? i cała buda bedzie typu OK-mod? (okno+katoda przypomne boś nowy :D ) Ja bym trochę zaszalał.. jak chcesz wzbudzić szacunek i pokazać klasę, to zmień troche kształt obudowy... ewentualnie zrób coś niekonwencjonalnego.. Jednak wydaje mi się że juz dążysz do moda jakich obecnie wiele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buda jakich wiele, nie podniecalbym sie panelem, widzialem juz takie, nic nadzwyczajnego (Codegen 4060 typ chyba g3 lub 4 o ile pamietam, roznia sie miedzy soba tylko ksztaltem przyciskow i oslony na przyciski). Ale i tak powodzenia, jak Ci wyjdzie, to bedziesz slawny, jak nie, no coz, bylo juz kilkunastu przed toba.

Keep Modding!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl o jakis fajnych elementach aluminiowych, mozna kupic zamowienie na wykonanie czegos w aluminium na allegro, calkiem fajna sprawa, napisy mozna sobie jakies porobic albo inne bajery, sam moze kiedys skorzystam :-)

 

mysl dalej co zrobic z buda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z budą już wiem mniej wiecej co zrobić, właśnie teraz chcę się za nią ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span>, na górze chce zamontwac chlodnice freezer 2x120, tylko jeszcze myślę nad tym jak ją tam zamontować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pico_pl spoko !! sam przez to przechodziłem i wiem jak to jest (co do PSU)

 

teraz pracuje nad własnym (nowym (już trzecim)) projektem który narazie pozostawie w tajemnicy bo może jak dobrze pójdzie

sie pojawie z nim w kwietniu we wrocku :) a jeśli nie wypali to all foty bedą wrzucone na forko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis dalem pierwsza warstwe lakieru na obudowe

teraz czekam na czesci do WC:

Freezer 2x120

Coolriver

blok CPU: Cube od Misiu15go

 

w przyszlym tyg powienienem miec juz chlodnice i pompke a blok pod koniec miecha gdzies

Chlodnice chce zamontowac na górze obudowy, tylko nie wiem jak zbytnio :/ , raz to ze nie mam tej chlodnicy i nie mam zielonego pojecia w jaki sposob mozna ja zamontowac:/

moze ma ktoś jakis pomysl??? , fotki mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis dalem pierwsza warstwe lakieru na obudowe

teraz czekam na czesci do WC:

Freezer 2x120

Coolriver

blok CPU: Cube od Misiu15go

 

w przyszlym tyg powienienem miec juz chlodnice i pompke a blok pod koniec miecha gdzies

Chlodnice chce zamontowac na górze obudowy, tylko nie wiem jak zbytnio :/ , raz to ze nie mam tej chlodnicy i nie mam zielonego pojecia w jaki sposob mozna ja zamontowac:/

moze ma ktoś jakis pomysl??? , fotki mile widziane

ona ma miejsca na 2 wertylatory 120mmm to jak by wywiercić u góry budy 8 otworów wkecić śróbki tam gdzie sie przykreca wentylatory do chłodnicy i zrobić miejce na 2 wentyle 120mm co by od dołu wiały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...