Skocz do zawartości
-=virus=-

9550 Vs 6200

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. To może ja podłączę się do dyskusji :) Mianowicie stoję przed dylematem jaką grafikę sobie sprezentować. Do wydania mam niecałe 400 zł i zastanawiałem się nad kartami Gigabyte'a 9550, 6200 i nad GF6600 ale bez końcówki GT, bo i tak choć nie wiem co ona oznacza to na nią mnie niestać. Grafika ma być do gier chociaż nie nastawiam się na full detale :) Karta na PCI-E ma być i do tego bez wiatraka. Komputer ma być cichy ;) Kręcona niebędzie. A poniżej może podam reszte konfiguracji.

płyta: Gigabyte K8NE nForce4

procek: Sempron 2800+

pamięć: Twinmos 512MB

HDD: WD 160GB SataII

którą z tych graf sobie sprawić do tego kompleciku ?? Która by mi tu najbardziej pasowała, wg mnie chyba te GF6600 nie byłby taki zły biorąc pod uwagę że ma 8 potoków.

ja ci powiem tak zamiast kupować 6600 za 350zł to jeśli masz taką możliwość kup za 450zł 6600GE np. w 3dmarku ma chyba 40% wiecej! zegary ma bodajże 450/1000 a gf 6600GT za 550zł ma zegary 550/1000 Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza karta do 400 na pcx to galaxy 6600ge za 420 :wink: zwykla 6600 350 jak masz tylko 400, a jak musi byc cicha to galaxy ma 6600 wersja (zalman) zwalniasz obroty wiatraka i ma byc ciszej podobno :wink:

 

Bierz z oferty tylko galaxy,cos znajdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...