Skocz do zawartości
donio

Takie cuś dla hakierów :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :) Czym zedytować PasswdLevel4.class ??? Bo jush prubowałem wszystko i niemam pojęcia ....

To jest prostsze nisz sie wydaje ale nie szukasz w tym pliku co tszeba :)

------------------

Ehh widze że jusz nieaktualne :D

Niezauważylem drugiej strony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przeszedł ktoś 5 lvl??

 

Ja siedze w jakims EditPlus i prubuje znaleść hasło :)

 

No co za typ znowu sobie jaja robi 

txtUsername=AlmostAHacker

txtPassword=ZqrE01A2d

http://www.try2hack.f2s.com/login-level6.html

Też to znalazłem ale nie działa :( chyba w każdym są podpuchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masło czym się rozibjasz (215KM) po Krakowie ??

ASTRA GSi 2 litry 16v z turbem (silnik od Calibry Turbo) . CHrakterystyczny zloto rozowy kolor (chroma flair ) wydech sebringa , stozek , magnetyzery , briski , ospojlerowanie lexmaula, to chyba tyle a z osiagow to 7 sekund do 100 to zaden problem a top speed to 238 bo deska digital wiec widzialem dokladnie na niemieckim autobahnie . >Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w pierwszym chodziło o to:

document.write("Things you learn about computers from the movies: You can infect a computer with a destructive virus by simply typing "UPLOAD VIRUS." Viruses cause temperatures in computers, just like they do in humans. Eventually, smoke billows out of disk drives and monitors.");

:oops: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w pierwszym chodziło o to:

document.write("Things you learn about computers from the movies: You can infect a computer with a destructive virus by simply typing "UPLOAD VIRUS." Viruses cause temperatures in computers, just like they do in humans. Eventually, smoke billows out of disk drives and monitors.");

:oops: :?:

To pierwsze kończy siębodajrze w tym miejscu ....

http://members.home.nl/pim/hackme/level2/l...abla/index.html :) Przynajmniej tak mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JESSSSS :>>>> Zrobiłem 5 :>>> level 6 here i come :PPP

Zapewne pod tym drugim adresem... :) To jak zrobisz 5 to poprosze o jakies wskazowki bo nieciach!a niewiem jak to zrobic bawie sie jush tym jakies 2 godzinki i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd ten program wziełeś ??? ja szukałem na google altaviscie na dc na kazie znalazlem jakies dziwne ... pobawilem sie ale i tak nieznalazlem prawdziwego logina i hasla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiek ktos jak w tym pierwszym przejsc to flashprotection bo pomyslow juz nie mam a na flashu to sie znam tyle co nic 

 

chociaz jakas wskazowke jak mozecie

Musisz zedytowac tego flasha i tam bendzie haselko... np. Notatnikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zdekompilowaniu otzrymacie taki plik level5.bas, a w nim:

Const mc001A = "0123456789 | abcdefghij | klmnopqrst | uvwxyz|ABCD | EFGHIJKLMN | OPQRSTUVWX | YZ.,:;-*+=~|&!_$#@()[]{}</>"Const mc001E = "http://www.try2hack.f2s.com/login-level6.html"Const mc0022 = " txtUsername=AlmostAHacker "Const mc0026 = " txtPassword=ZqrE01A2d "Sub chkHidePwd_Click ()If  chkHidePwd.Value = 0 Then    txtPassword.PasswordChar = ""Else    txtPassword.PasswordChar = "*"End IfEnd SubSub cmdLogin_Click ()Dim l003C As StringDim l003E As VariantIf  txtUsername <> Mid(mc001A, 56, 1) & Mid(mc001A, 28, 1) & Mid(mc001A, 35, 1) & Mid(mc001A, 3, 1) & Mid(mc001A, 44, 1) & Mid(mc001A, 11, 1) & Mid(mc001A, 13, 1) & Mid(mc001A, 21, 1) Then    MsgBox "Username not accepted."    Exit SubEnd IfIf  txtPassword <>  & Mid(mc001A, 29, 1) & Mid(mc001A, 26, 1) & Mid(mc001A, 19, 1) & Mid(mc001A, 28, 1) & Mid(mc001A, 11, 1) & Mid(mc001A, 30, 1) & Mid(mc001A, 19, 1) & Mid(mc001A, 25, 1) & Mid(mc001A, 24, 1) Then    MsgBox "Username/Password don't match."Else
gdzie:

Const mc0022 = " txtUsername=AlmostAHacker "

Const mc0026 = " txtPassword=ZqrE01A2d "

to fake :)

a reszty sie domyslcie ;)

 

aha, dla ulatwienia podzielim sobie na dziesiatki i oddzielime duze od malych literek :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geniusz pomocy :) bo mi sie mózg przegrzał i niemorze pracować stabilnie. Ciągle są jakieś artefakty.....  :D

 

Wogule mi wszyedł aceklmorstAAH taki username ... :)

a mi username wyszedl Try2ack nie pomylilem sie Try2ack teraz powiedzcie czy mam dobra technike... a haslo mi wyszlo spirauion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwarz, że u góry masz podaną stałą "mc001A" czyli 0123...itd. czyli

Mid(mc001A, 56, 1) odpowiada 56 literze(znaku) ze stałej mc001A i jest to T.

 

Jeżeli coś źle napisałem to mnie poprawcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...