Skocz do zawartości
ichi1

Hiberfil.sys ,jak To Cholerstwo Wywalic

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam problem.chce sie pozbyc tego pliku bo zajmuje mi calkiem duzo (800mb)

wszedzie rada jest taka sama - opcje zasilania i odznaczyc hibernacje. problem w tym ze ja w opcjach zasilania niczego takiego nie mam natomiast plik siedzi na c i za cholere nie da sie usunac.jesli ktos wie jak to zrobic , bylbym wdzieczny za pomoc

2 sprawa ze jak sie go juz jakims cudem usunie to co zrobic by przy restarcie xp znow sie nie pojawil.

Edytowane przez ichi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to chodzi ze nie mam takiej opcji/zakladki 'hibernacja'(w pliku pomocy napisane jest ze jesli komp nie obsluguje tego to nie ma takiej zakladki) a plik hiberfil.sys posiadam , mam nadzieje ze mi wierzycie bo jak nie to zrobie skrina :rolleyes:

nim zalozylem tu temat troche poszperalem na necie ale oprocz odznaczenia hibernacji ktorej nie mam nic nie znalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj screena z tego miejsca co podałem bo nie wierze :D. A jeżeli rzeczywiście nie masz tej opcji to może jakimiś tweakerami do windowsa będziesz mógł wyłączyć hibernacje. A masz zakładke APM? Jak tak to włącz obsługe APM może, wtedy pojawi sie zakł. hibernacja.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. dzieki za pomoc.

2.Mogiel - screena mialem ale zapisalem go na c a pozniej zdecydowalem sie na reinstal windy co za tym idzie format c i juz go nie mam a po przeinstalowaniu zakladka 'hibernacja' sie pojawila :)

3. w sumie nie wiem dlaczego tak sie dzialo , przy uruchamianiu awaryjnym windy pliku teog nie bylo a przy debugowaniu komp zaliczal mi zwisy ,jesli dorzucic do tego iz w ten sam dzien juz pod wieczor firefox cos oglupial i na forum tweak moglem wejsc tylko przez IE(reszta stron jakos dzialala)postanowilem przeinstalowac system

teraz wszystko smiga dobrze a i pliku hiberfil.sys nie mam

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...