Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Weź mi nic o tym nie mów. Rybcia mnie własnie molestuje na GG, zebym jakies proce załatwiał, bo chce turków przeskoczyć :mur: :wink:

No bo zadne brudy z bliskiego wschodu czy inni terorysci, nie beda nas w cpu-z przeskakiwac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo zadne brudy z bliskiego wschodu czy inni terorysci, nie beda nas w cpu-z przeskakiwac :P

Dobrze mówi, polać mu, a najlepiej dać dobre CPU :lol:

 

@MaSell

Ujarzmiacz pocamonów ? :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi, polać mu, a najlepiej dać dobre CPU :lol:

 

@MaSell

Ujarzmiacz pocamonów ? :lol: :D

Chcesz zebym zyl ?:D Ja i dobre cpu = brak zycia przez tydzien ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo zadne brudy z bliskiego wschodu czy inni terorysci, nie beda nas w cpu-z przeskakiwac :P

Powiem tak... Szkoda ze nie dziala ta validacja z 6443 mhz :) bo zawsze byloby ciut do przodu :) a tak to chwilowo jestem bez net bursta :)... wiec mojego 6188 nie podbije :/

 

A Tak wogole Zbierajcie punkty w HWBOCIE... bo wkoncu nawet za odleglejsze miejsca sa tez punkty a wszystko jest uzaleznione od ilosci wynikow z danego sprzetu... Mrrraaauuu :) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak zobaczyć wszystkie (nie tylko te 5 najlepszych) wyniki dla np. jakieś tam grafy w jakimś marku? Na starym hwbocie rozwijałem jeden z wyników z interesującej mnie kategorii i brałem compare gpu (ew. cpu)... a w tym nowym tego nie widze. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak zobaczyć wszystkie (nie tylko te 5 najlepszych) wyniki dla np. jakieś tam grafy w jakimś marku? Na starym hwbocie rozwijałem jeden z wyników z interesującej mnie kategorii i brałem compare gpu (ew. cpu)... a w tym nowym tego nie widze. :/

Teraz już niestety nie ma takiej opcji, a szkoda ;/

Musisz wejść w szukanie wyników i sobie po prostu wpisać to co chcesz. Tutaj masz przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hwbot.org/user.do?userId=5192

 

Mniej pucharków, a punktów więcej.... Bardziej mnie rev2.0 lubi ;)

Ty masz 15 a ja 13 pucharków. Poza tym masz wyniki na nieco lepszym sprzecie co daje niezlego boosta, bo masz ktores tam miejsce na swiecie w danej kategorii.

 

Pozatym ja juz sie nie bawie w to:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz 15 a ja 13 pucharków. Poza tym masz wyniki na nieco lepszym sprzecie co daje niezlego boosta, bo masz ktores tam miejsce na swiecie w danej kategorii.

 

Pozatym ja juz sie nie bawie w to:)

ano ano, policzyłem medale jako pucharki....

 

A z punktami za wynik na lepszym sprzęcie to jest nieciekawie - im później tym punkty szybciej lecą w dół. A z dobrym wynikiem na jakimś sprzęcie można się utrzymać dłużej na czele. Dzięki 7900sli byłem wysoko, a teraz "byle lama" z 8800 gtx może zrobić leszy wynik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano ano, policzyłem medale jako pucharki....

 

A z punktami za wynik na lepszym sprzęcie to jest nieciekawie - im później tym punkty szybciej lecą w dół. A z dobrym wynikiem na jakimś sprzęcie można się utrzymać dłużej na czele. Dzięki 7900sli byłem wysoko, a teraz "byle lama" z 8800 gtx może zrobić leszy wynik :/

Ano masz racje. Swego czasu z 631 6GHz bylem w pierwszej 20stce cpuz, teraz juz jestem ~90 :D

 

Ps dodalem jakies 2-3 wyniki sprzed pol roku, wyprzedze cie w jednej kategorii (X300 3dm01) :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano masz racje. Swego czasu z 631 6GHz bylem w pierwszej 20stce cpuz, teraz juz jestem ~90 :D

 

Ps dodalem jakies 2-3 wyniki sprzed pol roku, wyprzedze cie w jednej kategorii (X300 3dm01) :lol2:

Ale Ty masz SE ;p t.....o jeszcze bardziej mnie pogrąża, wiem, ale memki słabo mi sie kręcą na grafie i to zaniża wynik strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem na Hwbota, ostatnio zajrzałem i mam tam 2 x 9 miejsce w x800gto w smarkach 2k3 i 2k5

Niestety weryfikacja jest fatalna bo np. w 3DM2k3 kolega z naszego forum "remik09" ma 1 miejsce z wynikiem 21478 pkt na Pentium 4 'D' 930 @ 3000mhz i X800 GTO @ 400/490mhz czyli karta zero kręcenia. Kto ten wynik zatwierdził?? W GT2 ma wynik dużo większy niż w GT1, bug czy czit :? ? Patrząc resztę wyników ten jest nieprawdopodobny

Równierz w 3DM2k3 LukasboSs (Tygodnik Komputerowy) kosmiczny wynik 18495pkt i złoty pucharek na A3700@3020MHz i prawie niekręconej karcie x800gto 128MB ddr2:mur: . Gość napisał: a taki wyniczek sam mi wyszedł i tyle... Zero linka do orba, brak zegarów...

Podobnych kwiatków jest więcej niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem na Hwbota, ostatnio zajrzałem i mam tam 2 x 9 miejsce w x800gto w smarkach 2k3 i 2k5

Niestety weryfikacja jest fatalna bo np. w 3DM2k3 kolega z naszego forum "remik09" ma 1 miejsce z wynikiem 21478 pkt na Pentium 4 'D' 930 @ 3000mhz i X800 GTO @ 400/490mhz czyli karta zero kręcenia. Kto ten wynik zatwierdził?? W GT2 ma wynik dużo większy niż w GT1, bug czy czit :? ? Patrząc resztę wyników ten jest nieprawdopodobny

Równierz w 3DM2k3 LukasboSs (Tygodnik Komputerowy) kosmiczny wynik 18495pkt i złoty pucharek na A3700@3020MHz i prawie niekręconej karcie x800gto 128MB ddr2:mur: . Gość napisał: a taki wyniczek sam mi wyszedł i tyle... Zero linka do orba, brak zegarów...

Podobnych kwiatków jest więcej niestety

zrobilem orba i cos popier... w profilu w wyniku czego stracilem potwierdzenie... Ale nie oszukujmy sie taki wynik jest nie mozliwy do zrobienia na tym sprzecie co mam, mimo ze powtarzalny byl caly czas w tej konfiguracji... Wyglada to na jakis nie spotykany bug smarka (przynajmniej dla mnie)... Zadnego painta tu nie bylo... Przy tej konfiguracji (z poprawnie dzialajacym smarkiem) max wyciagam 12,5k. Raz juz wynik zostal zdjety po czym po krotkim czasie sam znow wrocil na 1 miejsce...W Hwbocie nie ma tak naprwde dobrej wertyfikacji i dlatego ten wynik tam jest. Nie byl to naumyslnie zrobiony fake, poprostu taki wynik kilkakrotnie pokazal komp. Sciagam go z pierwszego miejsca zeby walka byla uczciwa. Pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie zapytanie.

Dlaczego przy PurePC nie ma polskiej flagi ? Czyżby ent, nie wybrał naszego kraju pochodzenia drużyny ?

 

No teraz jest ok :mrgreen:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna, wyczytałem dzisiaj, że X1900 AIW nie działa w crossfire :-|. Przynajmniej w zestawie z kartą x1900 CF (master) - niby i jedna i druga nadaje sobie "przywileje" karty głównej i przez to nie grają ze sobą, jak powinny.

 

Tylko z tego co pamiętam, od okolic x1950pro (mniej więcej) można już było używać po prostu dwóch identycznych kart, bez dedykowanego mastera, tak? Niech mnie ktoś łaskawie oświeci, będę wdzięczny. Byłoby miło, bo mam tę dodatkową sztukę AIW w pokoju, a wyników z nimi w CF nikt jeszcze nie zamieszczał... (dziś czasu brak, ale jutro mógłbym się bawić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...