Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Marnuje? 85st podczas 3dmarka to jest marnuje? 1,45v i 3900mhz i 85st ! (nie wcale nie chłodzę go pasywnie) :P

 

Za tydzień mam sympozjum w Kielcach (gdzieś w cholerę daleko)

No nie mów że nie wiesz gdzie są kielce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Nie rozumiem a co ma byc?Karta sie zjarala pierwszego dnia i nie zdazylem nawet pobenchowac.Mozesz sie bardziej sprecyzowac B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem a co ma byc?Karta sie zjarala pierwszego dnia i nie zdazylem nawet pobenchowac.Mozesz sie bardziej sprecyzowac B-)

NIe wiem jakim cudem osiagnales taki wynik w aquamarku...

 

popatrz na ranking 6800gs tam sa karty z taka sama iloscia potokow i wieksza czestotliwoscia i maja po 110-120k...

 

Zreszta patrz sie na wynik swoj GFX... to conajmniej pod SLI podchodzi... zauwazylem to dla tego ze... mam w domu 3 karty z serii 6800 i zadna nie moze dorownac Twojemu wynikowi, a sporo osob moze potwierdzic ze optymalke do aquamarka mamy wporzadku :)

 

(na 6800gs @ 570/660(1320) osiagnalem 115k... a wynik na prawde wypracowany byl)

 

No chyba ze zdradzisz nam seket uzyskania takiego wyniku.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hmm,sekretu nie ma,ale zdradze po czesci:).Otoz karta byla z vmodami(robiona przez kolesia z xtremesystems),nie byla moja,pamietaj,ze potoki tez mozna odblokowac.Takty proca E6700@4.1Ghz,memki przeszlo 600Mhz 5-4-4-4(z biosu),roznego rodzaju tweaki(nie tylko performance i lody,bo to nie sztyt,kazdy ma jakies swoje tajemnice-to chyba normalne),takty karty byly duzo wyzsze niz podalem-nie sadzilem,ze ktos sie przyczepi,wiec tak zostawilem-juz wszystko uzupelnilem(nie jestem tylko pewien czy karta nie trykala na wyzszych taktach).Podczas testu Smarka06 wyszedlem z kolesiem zajarac,w tym czasie Delta sie przewrocila ,jak wrocilem byla juz Out of service.Szkoda,ze sie zjarala,bo na bank zebralbym wiecej medali..Co bede wiecej pisal,niepodpierd..wiec nie bede sie tlumaczyl,ciekawe co ma do powiedzenie koleszko z pierwszego miejsca z prockiem taktowanym 3.4Ghz,albo czemu 7900Gt ma lepsze wyniki,duzo lepsze(mimo mniejszej ilosci potokow itd...) niz GTX itd.takich przykladow jest duzo wiecej..Wierze,ze rozwialem chociaz po czesci watpliwosci...

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co ma do powiedzenie koleszko z pierwszego miejsca z prockiem taktowanym 3.4Ghz,albo czemu 7900Gt ma lepsze wyniki,duzo lepsze(mimo mniejszej ilosci potokow itd...) niz GTX itd.takich przykladow jest duzo wiecej..Wierze,ze rozwialem chociaz po czesci watpliwosci...

NO wlansie koleszko z pierwszego miejsca byl juz przeze mnie raportowany ale moderacja nic nie zrobila sobie z tego...

 

powiedzcie mi jakich sterow uzywaliscie ze takie wyniki w gfx macie bo to po prostu szok...

 

NIe uwazam zebym mial slabe wyniki na swoich kartach (bo mam o wiele lepsze od ludzi z podobnymi taktami jak ja)... ale... dzieli nas PRZEPASC :)

 

A CZemu w 7900GTX maja nizsze wyniki niz w 7900gt... bardzo prosto to mozna wytlumaczyc bo poprostu lepsi ludzie krecili... i bardziej trzeba bylo sie postarac :).

 

Ale wynik GFX i tak mnie zadziwia... WYSWIETLCIE SOBIE wszystkie wynikiz wszystkich GF6800 (kazdej serii) z aquamarka i porownajcie taktowania i wyniki...

 

Macie w dwojke dwa najlepse wyniki z wszystkich SINGLE 6800 (wliczajac ULTRY i GT)... My z Lancem wytestowalismy wszystkie karty i... chociaz mamy BARDZO DOBRE SZTUKI to wynikow takich nie mozna zrobic :/

 

Ps. 565MHz na RDZENIU to wyniki iscie piorunujacy wyniki jak na nv40

 

Zreszta sprawdzimy to w sobote w troche lepszych warunkach klimatycznych :wink: :wink: z prockiem puszczonym na 4,4GHz B-)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

System,komp i wszystko bylo mojego ziomka,mazne maila moze pamieta co to byly za zoptymalizowane stery :)

 

tyle bylo po vmodzie(to byl xfx o ile sie nie myle),naprawde nie wiem czy nie troche wiecej,ok nie ma co komentowac,jak dostane jakies info nie omieszkam przeslac na pw.pzdr

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System,komp i wszystko bylo mojego ziomka,mazne maila moze pamieta co to byly za zoptymalizowane stery :)

 

tyle bylo po vmodzie(to byl xfx o ile sie nie myle),naprawde nie wiem czy nie troche wiecej,ok nie ma co komentowac,jak dostane jakies info nie omieszkam przeslac na pw.pzdr

No stary by sie przydaly...a el dos oboty bo wtedy nastapi punkt kulminacyjny :) Godzina zero czyli... krecenie u sectora na pieterku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) . Cpu jest nawet mily, ale jak to netbrust - na ac sie nie nadaje przy takim vcore/mhz. Stabilny byl dopiero jakies 400mhz nizej i ciut nizszym vcore :D . Screena moglbym jeszcze podciagnac do okolic 5800, ale o godzinie 4 nad ranem padl mi system i zrezygnowalem :D

 

Zdradze wam moja tajemnice ;) . Caly sekret lezy w odpowiednim smarowania procka:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

Trzeba zrobic tak jak nakazuje wolfszary-san. Nalezy nalozyc waski pasek pasty na srodku proca. Wtedy na boxie ma sie lepsze tempy niz inni maja na "Scythe-badziewiu", a na Ninji mialem -5'c idle :blink: :ploom:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

hahaha :D juz wiem o co chodzi,zadko bywam na waszym forum z tad nie wiedzialem o co kaman:

Ludzie sami nie macie pojecia o kompach a sie madrujecie. Ja juz niejeden chleb jadlem z pieca OCerskiego. To wy jestescie NOOBami i nie macie zielonego pojecia.

no nic myslalem,ze sie podszkole,ale widze,ze same noobasy tutaj urzeduja-buhahaha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz takl gadaliscie o 6800 to tez sie przylacze. Kiedys na mojej le zrobilem 12k w smarku 03, bez zadnych optymalek, lodow itp :blink: Teraz na takich samych taktach, i lbardziej skreconym procu nie moge nawet do 10k dobic. Moze macie jakies tajemne sztuczki, stery czy cos? Bo mnie juz skreca, nie wiem co robic, wlaczam loda, wydajnosc w sterach i nadal nie wiem wtf. Tu sa wyniki innych, takty nizsze albo bardzo podobne tylko niektore proce lepsze. Jeden kolo ma clawhammera@1.8 takty stosunkowo niskie i wynik lepszy niz moj :mur:

http://hwbot.org/searchResults.do?directio...minTotalPoints=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare stery dawały kopa 6800 w markach, na nowych wydajność w 3dmarkach już jest niestety gorsza. Ja teraz się postaram w piątek poszukać czegoś najlepszego do 6800 XX. Coś z serii 6x.xx albo początków 7x.00 będzie najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił na Twoim miejscu tak: wchodzisz na hwbota, dajesz sobie wyszukiwanie 6800 2k3, wyskakują Ci WR'y i słabsze wyniki. Jeśli jest link do orba, to jest tam wersja sterów. Proste :P Jak u siebie wpisałem 6800GT w 2k3, to najczęściej pojawiały się stery o oznaczeniu 7.7.7.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo sprawdzania wyniow to moze i jestem chamem... ale dzis zaraportowalem z 50 wynikow od jednego uzytkownika...

 

Bwanasoft - HArdware King wszystkie z superpi 32m i 1m wszystkie te co nie mialy screena albo byly bez checksuma... i koles z ponad 300 zlotych pucharkow juz ma 250 :)

 

Niech sie chlop nauczy robic screeny.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://hwbot.org/hardware.masters.do

 

nadal na prowadzeniu,ale ja osobiscie popieram,tez raportuje:)

Juz usuneli reszte moich raportow i popatrz... juz nie jest Hardware Kingiem... zostal nim fr@me, a on akurat zasluguje na Kinga :)... Bo ma zawsze ladne screeny :P

 

PS. Mala zapowiedz co sie bedzie dzialo... oczywiscie wszystko ac :P

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo sprawdzania wyniow to moze i jestem chamem... ale dzis zaraportowalem z 50 wynikow od jednego uzytkownika...

 

Bwanasoft - HArdware King wszystkie z superpi 32m i 1m wszystkie te co nie mialy screena albo byly bez checksuma... i koles z ponad 300 zlotych pucharkow juz ma 250 :)

 

Niech sie chlop nauczy robic screeny.

Wspominałem o tym niedawno, ale się zabraliście do raportowania. :plum:

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Trzeba trzeba raportowac.bo sam widzisz gosciu stracil kilkadziesiat pucharkow a kto wie czy nie sciemnial.Tacy jada na opini i mysla,ze nikt ich nie sprawdzi:)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...