Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

No to proponuje zacznijmy od hardware masters :)..widze,ze Ryba juz ktos sie zainteresowal ;)

http://hwbot.org/forum/showthread.php?p=12022#post12022

Pisanie poprawnie nickow, niektorym dalej sprawia problemy.

 

To teraz poczekamy, az ktos zabierze 148.2 pkt wujkowi za globale :]

 

 

WTF!! Ile czasu mozna czekac na dodanie jakiegos wyniku w 3Dm03 (singiel) powyzej 54k, przez to nie moge dodac swojego, bo nie mam orba. Po dodaniu wyniku pmp, myslalem ze koles z 20 miejsca spadl i moge juz spokojnie dodac swoj wynik, a tutaj nie, jeden znikl. :[

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie poprawnie nickow, niektorym dalej sprawia problemy.

 

To teraz poczekamy, az ktos zabierze 148.2 pkt wujkowi za globale :]

WTF!! Ile czasu mozna czekac na dodanie jakiegos wyniku w 3Dm03 (singiel) powyzej 54k, przez to nie moge dodac swojego, bo nie mam orba. Po dodaniu wyniku pmp, myslalem ze koles z 20 miejsca spadl i moge juz spokojnie dodac swoj wynik, a tutaj nie, jeden znikl. :[

Super, rzucaj się o to, że ktoś napisał twojego nicka "Ryba" zamiast "ryba" to rzeczywiście koniec świata :blink: ja bym się pociął, powiesił i wywalił kompa w powietrze z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie poprawnie nickow, niektorym dalej sprawia problemy.

Cokolwiek czlowieku,w czym problem?Napisalem Ryba z duzej o to chodzi?? :mur:

Jakbys jeszcze nie zauwazyl to nie jestem z Waszego forum :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, rzucaj się o to, że ktoś napisał twojego nicka "Ryba" zamiast "ryba" to rzeczywiście koniec świata :blink: ja bym się pociął, powiesił i wywalił kompa w powietrze z tego powodu.

takie rzeczy to prosze sobie na pw zalatwiac...

 

a ty rybus nie denerwuj sie... po prostu jest sporo osob, ktore nie wiedza ze maja sie do ciebie zwracac z malej literki.

 

EOT! <_<

 

Ps. 71proste... zebys sie zlapal do hardware master potrzebujesz z 80 Pkt jeszcze z tego co policzylem (nawet ciut wiecej), a ja jeszcze jestem 75 Pkt w plecy :) wiec trzeba dorobic troche wynikow.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. 71proste... zebys sie zlapal do hardware master potrzebujesz z 80 Pkt jeszcze z tego co policzylem (nawet ciut wiecej), a ja jeszcze jestem 75 Pkt w plecy :) wiec trzeba dorobic troche wynikow.

mobo poleciala na rma,jak wroci zaczne dorzucac wyniki,e6750 i q6600es czekaja,jak z ich mozliwosciami narazie nie wiem,podobno ten piewrszy nie zaciekawy,ale punkty musza wpasc ;)

 

btw:w sumie jestem ciekaw jak commando quady prowadzi,bo nigdy nie mialem :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wyniki dodane nie jako wuj, a jako pmp, usunałem i dodałem raz jeszcze jako wuj - chyba nie ma takiej możliwości, aby źle naliczyło.

Niestety jest tez juz probowalem dam przerabiac wyniki an wszelkie sposoby i zawsze konczylo sie tym samym...

 

NIe ma co sie klucic o punkty

 

Trzeba poczekac az to naprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ciagle nie moge bo mam za wysoki do TOP 20, a orba nie zrobilem :sad:

To jeszcze sie naczekasz, albo zrobisz nowy wynik, z tego co widzialem to albo 03 nie jest za bardzo popularnym benchmarkiem obecnie, albo my mielismy za wysokie wyniki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. 71proste... zebys sie zlapal do hardware master potrzebujesz z 80 Pkt jeszcze z tego co policzylem (nawet ciut wiecej), a ja jeszcze jestem 75 Pkt w plecy :) wiec trzeba dorobic troche wynikow.

hmm,nie wiem czemu,ale dzisiaj przyjalem kolejny sexi znaczek,nie za szybko?? :blink: :) :rolleyes:

 

http://hwbot.org/user.do;jsessionid=1C5176...B4B?userId=5683

 

chociaz przez 5minut w pierwszej 100ce...

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienes dostac znaczek jeszcze trzeci, mianowicie osoby ktora zglosila najwiecej raportow :lol2:

A ja powoli zblizam sie do granicy 200p, trzeba pojechac lancu-lama-sana ;) ... o ile znowu nie zabraknie 5p :D . Zaraz po nim JMKS-san i duuuuza dziura :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powoli zblizam sie do granicy 200p, trzeba pojechac lancu-lama-sana ;) ... o ile znowu nie zabraknie 5p :D . Zaraz po nim JMKS-san i duuuuza dziura :D

POWIEM CI TAK... MASZ duze szanse poniewaz NIE ZDAZYLEM DZiS ODEBRAC lodu :sad: :sad: :sad: i nie bedzie krecenia tony sprzetu... a troche sie tego nazbieralo bo mam 8 procesorow E2140 i E2180 i jesczez Grafiki 6800 co zostaly z ostatniego di party... i i i.... 8800GTS 320 i 640MB :cry: :cry: wiec porazka na calej linii... a mialem miec 400pkt :P i hardware master'a <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...