Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie piszesz - "jakby w redakcji były..." . Ja moge najwyzej powiedziec "jakbym sobie kupił...", no ale to rozmowa na inny temat :)

Ojej, zapomniałeś jeszcze dodać, że Twoje pamięci sa pierwsze z brzegu, a nie jakieś selekcjonowane :D wyluzuj, jest jak jest, a żyć dalej trzeba.

 

Wprowadź sobie do .bat'a pauzę ["pause" w osobnym wierszu, przed wywołaniem głównego programu], wtedy możesz robić co chcesz zanim naciśniesz klawisz dowolny, później jak naciśniesz to jest wywoływane to samo co zwykle. Nigdy tego nie robiłem co prawda, ale wygląda na banał ;).

Dokładnie, byłem ciekaw czy ktoś na to wpadł :D rozwiązanie banalne, a jednak najlepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten wyniczek mi wywalili,nie wiem może teraz są jakieś inne zasady? w sumie tam pitolic to :D

No zobacz nawet nie wiedziałem ,że coś z tym Pifastem jest nie tak.W sumie to był nasz pierwszy,i ostatni hexus.

btw. nikt nawet na ppc,ani XS nie zwrócił na to uwagi.

aha przepraszam za tego pajaca

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracilem ostatnio pare punktow i bede jeszcze pewnie tracil,nie mam dostepu do zadnego sprzetu,czasy szkolne czy akademikowe,tez juz sie dawno temu skonczyly.Moze niedlugo cos dorzuce,ale zapowiada sie zastoj :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może złożymy propozycje przyznania komuś z naszych ludzi - global-moderatora? Na pewno ułatwiłoby to nam sprawne usuwanie lewych wyników :wink:

... [tydzien pozniej] z bazy zniknelo kilkaset wynikow B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, lamo :P a zanim Ci przyznają tytuł to wylecisz z pierwszej setki :D bardziej na granicy już być nie można [;

Lamo to mów ludziom z poczty i paru innych "instytucji". Gdyby wszystko dzialalo tak jak powinno, to bys byl blizej setki niz ja :D

 

No i nie wiem gdzie widzisz tą bliskosc do granicy. Przeciez mam przewage punktowa o az 0.03%!

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwujcie mnie. Mysle nad zmiana teamu :D

dobra nie obawiaj sie :P... NIe mam nawet 8 Pkt :P... bo co aj zrobie na PD na powietrzu :P

 

EDIT:

 

1,7Pkt brakuje do Masełła...

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masell, Sector jest 0,1pkt za Tobą ;)

Ciekawie się robi :D

Poczekaj az bedzie aktualizacja hwbota ;)

 

@Przemek1988

 

A wyloguj sie na orbie i kliknij w ten link co podales...

 

 

Pewien kolega z Hiszpanii chyba jednak mnie zmusi do zmiany teamu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Sector Cię wyprzedził :D o pół pkta :D

 

Nie wspomnę, że z hukiem wyleciałeś z pierwszej setki ;) na 107 :D panie eksocguru :D

Prosta przyczyna, dzis byl zamach na kilka moich wynikow: http://hwbot.org/quickSearch.do?hardwareId...+6600+%28479%29

 

Ty tez pare pkt straciles ;) . No coz, poczekam troche i znowu bede atakowal, tym bardziej chyba blizej 50tki niz 100

 

No i gdyby ci usuneli te oszukane wyniki, to tez bys z setki wypadl szybciutko, nawet bylbys za mna ;) . Wyniki z semprona-athlona i aquamark na gto-gtx :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko tak... nowy celeron 420 nei ejst taki zly 3200Mhz sie dalo zrobic :P (ale wyniki koszmarne bo system niestety "do pracy" a nie zabawy i dopiero jak skoncze prace to beed mogl zrobic cos adekwatnego do MHz na procku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No i gdyby ci usuneli te oszukane wyniki, to tez bys z setki wypadl szybciutko, nawet bylbys za mna ;) . Wyniki z semprona-athlona i aquamark na gto-gtx :D

no wlasnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta przyczyna, dzis byl zamach na kilka moich wynikow: http://hwbot.org/quickSearch.do?hardwareId...+6600+%28479%29

 

Ty tez pare pkt straciles ;) . No coz, poczekam troche i znowu bede atakowal, tym bardziej chyba blizej 50tki niz 100

 

No i gdyby ci usuneli te oszukane wyniki, to tez bys z setki wypadl szybciutko, nawet bylbys za mna ;) . Wyniki z semprona-athlona i aquamark na gto-gtx :D

Sempron-athlon - prosze kasujcie :D już probowałem to zrobic, probowal polonos (dwa razy) i DaRoN - niciach!a, coś się botowi sypnęło z tym wynikiem i nie da się skasować ;)

 

A co do GTXa - jak x800gto2 może być dodawane jako x850xt, to niby dlaczego ja nie mogę? Szczególnie, że łącznie tych GTO miałem 3 :P z czego jeden aktualnie siedzi w kompie.... I jak mi się będzie chciało, to sobie zrobię na nim wyniki do GTX, a co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

hmm,to ja tez sobie pare dorobie,przynajmniej skoczymy w rankingu a mi dojdzie troche punktow ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...